Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Az ufokkal tenyleg kapcsoltban...

Az ufokkal tenyleg kapcsoltban vagyunk mar?

Figyelt kérdés

Lattam egy kisfilmet amiben allitolag amit nem nagyon akartam elhinni egy ufo beszelt es volt benne nagyon sok erdekes dolog pl ami mindenkit erdekel “ mi van a halallal” es abban azt mondta el hogy nincs olyan es majd megtapasztljuk egymas eletet belertve az ovet id mert o a mi evulucios leszarmazottunk. Szerintetek ez mennyire realis?

Abban szinte biztos vagyok hogy nem egy valodi ufo beszel a videoban amit neztem csak rekostrualtak es elmondtak benne amit o adott at nekunk.En ezt tudom elkepzelni.Ti mit gondoltok?

[link]

Az idiota valaszoktol kimeljetek koszi:)



2017. dec. 9. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%

Mi nem, de a légiforgalmi irányítás igen.

Ha UFOt észlelnek, emeltetik a MIGeket, ők vagy kikisérik a légtérből, vagy pedig földre kényszerítik.

2017. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem, bár láttam már olyan repülő tárgyat, amit nem tudtam azonosítani...
2017. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogyne de azèrt nincs bizonyítèk róla mert az ufó csak addig ufó ameddig nem látod közelről is.
2017. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha egy idegen emberrel kapcsolatba kerülsz, többé nem idegen, hanem ismerős.

Ha az ufot tudod azonosítani, megszünik 'azonosítatlan' státusza.

Ha tényleg kapcsolatban vagyunk, akkkor ők ismerőseink, tehát az ufokkal nem lehet kapcsolatba lépni.

.

Más kérdés?

2017. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek igaz amit mondanak a videoban hogy ok leszarmazottaink? Es megtapasztaljuk egymas eletet?
2017. dec. 9. 21:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy az egó csak egy èrzès ès külső hatások elegye de a tudat ami ezt a formát felveszi vègtelen. :D
2017. dec. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1) nem mond semmit csak ezoterikus kamu szokásos tudományosnak látszó körítéssel.

2) a kérdező feltűnően unja az egészet, túl játssza a szerepét. :)

3) miért éjsötét a szoba és az valami faasztal? Ilyen a valóságban nincs mert semmi értelme. Viszont kitűnő hangulatot ad egy filmben.

4) a jövőből jött, de a végtelen fejlett technikája ellenére elfogták. Vagy ha nem fogták el hanem saját elhatározásából beszélget, akkor hol van róla a ruha és az általa használt technikai kütyük? Ne mondja senki hogy nincs neki. Miért tud beszélni angolul? Miért pont angolul tud? Ha tud beszélni akkor miért beszél ilyen érthetetlenül? Ezeknek sincs semmi értelme, egy fejlett civilizáció rendelkezne olyan fordítókütyüvel ami tökéletesen beszél és fordít helyette, egy nem használt nyelv tanulása teljesen értelmetlen dolog lenne.

2017. dec. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy a jövőben vált volna èrtelmetlennè a tökèletes fordítás fontossága ès a ruházat. Csak rajtunk embereken van ruha nem vetted mèg èszre? :D
2017. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Egyesek szerint ők előttünk is léteztek és sokkal fejletlenebbek, mint mi.

A videót én is láttam, és ez kamu, viszont amik elhangzanak az eléggé érdekes és más szemszögből nézi a dolgokat, mint mi amit eddig gondoltunk. Sok mindent nem tudunk még, a saját életünket sem ismerjük, nemhogy felfogni egy más faj létezését vagy egy más dimenziót, ha valóban létezik. A kérdésem mindig az, hogy ha ők egy másik dimenziót képviselnek, és a halál után abba kerülsz, akkor miért nem tudnak onnan átjönni visszafelé is, mint pl. az UFO-k?

2017. dec. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, én múltkor megkérdeztem tőle, kér-e melegszendvicset. Nem válaszolt.
2018. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!