Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kikerült egy felvétel, amin...

Kikerült egy felvétel, amin furcsa repülő tárgyat követ egy amerikai vadászgép most már elhiszed hogy léteznek ufók?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 20. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Vagy invázió lesz, vagy készülnek az ünnepre!
2017. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
En a hobbitokban hiszek, azt is lattam videon
2017. dec. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
UFO= azonosítatlan tárgy. Egy ilyent látott a pilóta, ( ha látott egyáltalán valamit) Semmi nem bizonyítja, hogy földön kívüli volt.
2017. dec. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
58%
Igen , eddig is elhittem, hogy léteznek azonosítatlan repülő tárgyak. Sőt, én is voltam már úgy, hogy láttam valamit repülni és nem tudtam mi az.
2017. dec. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Az viszont egy kicsit zavar, hogy az ilyen "bizonyító erejű" felvételekből van ugyan ezernyi, mégsem fordul elő soha, még véletlenül sem, hogy tisztán látszódna az "objektum".
2017. dec. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Na most, hogy az indexre is kikerült, így már igen! Alig várom, hogy engem is elraboljanak az éjszaka közepén, aztán reggel letolt nadrággal ébredjek!
2017. dec. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Megjegyzem, tegnap ezt a kérdést már feltette valaki, de a kérdés furcsa mód eltűnt. Még a tudomány kategóriában sem találtam meg. Ha összeesküvés elméletes lennék, már is lenne rá egy gyanakvó magyarázatom. :)


Remélem ez a kérdés marad, ez az első valóban érdekes felvétel a kategóriában. Bár azért jó lenne valami katonai forrás is a valódiságáról, mert a neten mindenki azt állít amit akar.


Mindössze két furcsaságot vettem észre a felvétellel kapcsolatban, de mindkettő magyarázható:


1) Ahogy beszélnek. Még a gosh (hűha) elmegy, de a dude (haver) nem igazán tűnik hivatalos pilóta szlengnek. Viszont az F/A-18 Super Hornet gépből van kétszemélyes is, azt hiszem elfogadható hogy az együtt repülő pilóta és a fegyverrendszer kezelő baráti stílusban csodálkoznak.


2) A célkövető gombostűként tapad a tárgyra. Ez számomra nagyon furcsa volt, mert amit eddig láttam felvételeket, azokon mindig nehéz volt követni egy repülő tárgyat. Ezek után kerestem más F/A-18 Super Hornet felvételt is a neten, és ott is épp úgy rá van ragadva a célkövető kamera a célra. Szóval ezek ilyen pontosak. Felvétel: https://www.youtube.com/watch?v=P6k-E3Kjg1o


Ami a felvételen érdekes, a közelképen látszik hogy a fekete SU-22 egyes részei fehérek épp úgy mint a hajtóműsugár. Ez gondolom egyfajta hőkép és a fehér a magas hőmérsékletet jelzi. Ez azért érdekes mert az ufó teljesen fekete, ellenben fehér részek veszik körül amolyan auraszerűen. Ugyan hasonló a SU-22 körül is van, de sokkal vékonyabb. Kár hogy nem tudjuk az "ufó" méreteit...

2017. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Miért tesztek egyenlöség jelet az "UFO" és az "idegen ürhajó" közé?


A kérdés tárgya egy UFO. Azonosítatlan repülö objektum. Bármi lehetett. Ezért ufo, mert nem tudni mi volt, nem tudták azonosítani.

De ez nem jelenti azt, hogy idegen ürhajó volt. De lehetett az is, éppúgy, mint bármi más.

2017. dec. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért van egyenlőségjel közöttük mert ez az ezotéria, ahol szabadon szárnyal a .... mindenki fejezze be szájíze és hite szerint. :)))


Egyébként ez az UFO észlelések alkategória, ahol nyilván sokkal izgalmasabb az UFO alatt űrhajót érteni mint azt megtárgyalni hogy vajon szél felkapta szatyor, közeli rovar vagy elhajított napraforgófej látszik-e a homályos képen. Ezeket azért említem mert ilyen már volt a kategóriában, persze csak a hozzám hasonló hitetlenek szerint. :)


Ez az eset azért érdekes mert egy vadászgép befogta célról van szó amiből a párbeszéd szerint egy flottányi volt a légtérben és ez 120 csomós széllel szemben repült láthatóan stabilan. Ez alapján nem hiszem hogy drón lenne...


Mondjuk a valódiságáról valaki adhatna már egy katonai forrást, mert a híroldalak azt írnak amit akarnak.


Egyébként van valakinek ötlete arról hogy a hangfelvétel miért ilyen fos?

2017. dec. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem! Minimum a rossz helyesírás és a avilagtitkai.com-ról kell linkelned. Majd akkor elhiszem!
2017. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!