Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO mi a céljuk?

UFO mi a céljuk?

Figyelt kérdés

Ma neztem meg a dark skies filmet.

Es elgondollpztam rajta hogy ilyen tenyleg tortentek?

Ha igen miert? Es ha el is viszik a gyerekeket mit kezdenek veluk?

Es miert csinaljak ezt az emberekkel?


Trollok kimeljenek ha lehet

Koszi



#UFO #szürke #Alien #földönkìvüli
2018. jan. 4. 16:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Most akkor nézzem meg a filmet, hogy tudjam mire gondolsz?
2018. jan. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Altalanosagra gondolok.

Ha ide jonnek mi a celjuk?

A filmbe kulonfele dolgok tortenek egy csaladal

Furcsa sebek jelek jelenek meg a testen

Hangokat hallanak

Ido kieses. A gyereket elviszik

De mi celbol?

2018. jan. 4. 17:09
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Az UFOk legföbb célja, hogy ne tudd azonositani öket, mert akkor megsemmisülnek, nem lesznek többé UFOk:-((
2018. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
62%

"Ha igen miert? Es ha el is viszik a gyerekeket mit kezdenek veluk? "


Már gyerekeket is visznek el? Azt hittem csak nőket.

A tanárom mondta, hogy az idősödő ember az egyre fiatalabb lányt kívánja meg. Úgy látszik az idegenek sokban nem különböznek tőlünk

2018. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

Az UFO azonosítatlan repülő tárgyat jelent. Amire te gondolsz az a földönkívüli. De megértem, mert így is érthető, gyorsabb leírni, te meg mint látom eléggé siettél, mert se ékezet, se rendes szövegszerkesztés.


Nyelvtant félre téve...


Én már elég rég láttam a filmet, ami megmaradt belőle a halószobás jelenet, a madarak meg a vége. De ez csak egy egyszerű horror film. Ennek a kérdésnek is kb annyi az értelme mint ennek: https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__humor__364276.. csak más kategóriában van...


De ha nagyon megakarom erőltetni magam akkor:

-kísérleteznek az embereken

-azért van időkiesés, mert akkor rabolták el őket

-azért gyerekeket, mert az ő szervezetük még fejlődésben van s őket könnyebb befolyásolni

-a furcsa sebek a kísérletek nyomai

-S hogy miért? Ez a legérdekesebb, ha úgy tekintsük hogy igaz. Gondolj bele hogy az emberiség mit csinálna ha felfedezne egy idegen, nálunk fejletlenebb fajt? Megpróbálnánk minél többet megtudni az adott fajról. Biológiájukról és társadalmukról. A társadalmat meg úgy a legkönnyebb tanulmányozni, ha nem tudják hogy ott vagy. Pl egy vadállat sem kezd enni, ha meglát, hanem elfut. Nem azt csinálja amit normálisan csinálna, mert valaki megzavarta. Ezt próbálják elkerülni, azzal hogy nem mutatkoznak. Eltudnád képzelni hogy az emberiség mennyire kilendülne a megszokott kerékvágásból ha kitudódna egy idegen faj léte?


Remélem érthető voltam. Szia. :)

2018. jan. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ufok nem léteznek, mert lapos a föld és csak a kupola van.
2018. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most nézd meg a "Függetlenség napját". vagy a "Világok harcát".Azokban legalább világos, hogy mi a földönkívüliek célja.
2018. jan. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom voltak jo valaszok.

Igazabol csak erdekel h mi miert tortenik.

A helyesiras bocsi angol billentyuzetem van.

2018. jan. 5. 02:14
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

Tisztelt Tudatlanság!


Az UFO = Unidentified Flying Object

Magyar jelentése: „azonosítatlan repülő tárgy”


Minden repülő tárgy UFO, amiről nem tudjuk, hogy micsoda. De például egy meteorológiai ballon nem fog embereket elrabolni kísérletezés céljából :D

2018. jan. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Tisztelt okoskodó kiokító!

Az ufo napjainkban már idegen életformát is jelenthet!

Egyébként az "objekt" fordítása sem tárgy, hanem valami láthatót, észlelhetőt jelent. A honvédségnél az objektum általában létesítményt jelent!

Már több helyen is olvastam ilyen kioktató kommentet, ami egyáltalán nem fedi a valóságot!

2018. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!