Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak nekem félelmetes érzés?

Csak nekem félelmetes érzés?

Figyelt kérdés

Csak nekem félelmetes érzés belegondolni, hogy lehet, hogy teljesen egyedül vagyunk a teljes Univerzumban, VAGY rajtunk kívül sok millió civilizációtól nyüzsög a Világegyetem?



Amúgy jó sci- fi-t olvasok, és elgondolkodtam ezen a dolgon :D



2018. jan. 25. 21:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
50%
Nincs mitől félned, egyelőre még akkora bazinagyok a távolságok az űrben, hogy mire egymáshoz érkeznénk, a civilizációink rég kipusztultak :)
2018. jan. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Szamomra az felelmetes h az ür vegtelen, nem tudom elkepzelni a vegtelent
2018. jan. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Mojjo ***** válasza:
71%
@2: Ne aggódj. Korántsem biztos, hogy végtelen.
2018. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
65%

Huhú tudnád mekkora buli van az univerzumban.. persze ott kint nem terjed a hang ezért nem vesszük fel a ritmust. Sok diszkó egy utcában meg amúgy sem valami élvezhető hanghatás ugye. :D Na mi vagyunk ebben az utcában az egyedüli családi ház de nem bulizunk mert annyira sokat veszekszünk, hogy nincs kedvünk hozzá. Pedig mekkora partykba mehetnénk bakker. Gondolj bele meddig jutottunk el és mekkora a táncparkett. Csak lépegetünk és riszálunk.. ideje lenni kitalálni valami ütős koreográfiát és megmutatni mit tudunk. :D


Persze csak próbáltam humorosan és ízlésesen öltöztetni amit gondolok de lehet benne valami. ;)

2018. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%

#1

"akkora bazinagyok a távolságok az űrben, hogy mire egymáshoz érkeznénk, a civilizációink rég kipusztultak"


Nemtudom hogy ezt viccnek szántad vagy mi a helyzet,de hogy ezt így kijelented a XXI.században azért az nem gyenge! :D

'Mindenki tudja' hogy a tértechnológia tudásával utaznak nemföldi lények (lehet már földiek is) az űrben! Nem fénysebességgel és a többi gyermeteg elképzeléssel!

Nem beszólás, csak ezen megakadt a szemem!

2018. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
73%
#5, ha ez ilyen egyszerű, a "Náza" miért szenved a lassúm kémiai meghajtású vacak űrhajóival meg a Curiosityvel? :D Ilyen sok pénze van az adófizetőknek, muszáj valami hülyeségre elpisálni? :D
2018. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Mojjo ***** válasza:
59%
@6: Végülis az ezotéria témakörben vagyunk, nem a tudományban. Pont ehhez illő az ötös hozzászólás, nincs ezen semmi csodálkoznivaló.
2018. jan. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Ez igaz :) No, hát akkor konzultálni kell ez ügyben Pataky Attilával, ha akarod, ő összehoz téged a testépítős ufókkal akik megsimogatnak belül :DDD
2018. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
65%

Nem.

Még a földön is annyi minden van, amit lehetetlen megtapasztalni vagy megismerni 1 élet alatt. Ennyi erővel ez is félelemmel tölthetne el. Még ha azon rugóznék, hogy a 2-vel odébb lévő csillagrendszerben mi van, ha van egy olyan bolygó, amin van élet. És ha a párhuzamos univerzum elmélete valós? Akkor szívrohamot is kapsz?

2018. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
76%

#6 #7 #8

Nem lepődnék meg hogy az is kamu (fedő)story lenne hogy amit MI látunk az tényleg csak annyi mint amit írsz.Közben meg kitudja mi van valójában! :D

Az első marsjáró (ELVILEG) 97-ben ért célba,azóta eltelt azért egy pár,nem kis technikai fejlődésen vagyunk túl! :D BÁR az is lehet hogy tudják hogy van tértechnologia meghajtás csak épp fogalmunk sincs hogy kell működtetni! :D

Egyébként az ilyen technologián alapuló meghajtás működési elve (állítólag:D) az hogy a nemtér/nemidőbe(párhuzamos univerzumok közötti rész) szinkronizálja le magát az "emberünk" és kis fázistolásokkal több fényéveket halad előre(ez lehet 10-100 fényév) lényeg h nem kell fénysebességgel haladnia mondjuk 100 évig hogy ténylegesen 100 fényévet megtegyen! :)


Nem beszélve olyan lényekről ami nem is a mi sűrűségünkben van vagy nem is a mi denzitásunkban ha úgytetszik,egyértelmű hogy nem egyedül vagyunk itt ebben az univerzumban (sem) :D Ez is elég gyermeteg elképzelés lenne! Attól hogy még nem láttál a szobádban mondjuk elefántot akkor kijelentheted hogy nem létezik? :D

Persze egyes embereknek az a megnyugtató hogy mi vagyunk a királyok(ateizmus) és uralkodhat befolyásolhatja az emberek , beis csinálna ha esetleg ott állna előtte egy nem földi lény! (persze először lehet mindenki :D ) és kiderülne h nemjátszhatja a keményet, aza baj sok embernek megnyugtató ez h ezt hiszi de ezen túl kellene már lépni szerintem itt lenne az ideje,nagyon! :)


Pataky-val jönni is elég vicces meg minden persze! :D Nem véletlen sajnos ez sem meg a gyermeteg emberekre ez jellemző,a téma nevetségessé tétele stb...Persze ezt tudjuk,ebből is tovább kéne már lépni :D

2018. jan. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!