Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Orioni vagy szíriuszi? Melyik...

Orioni vagy szíriuszi? Melyik támogatta az emberiséget?

Figyelt kérdés
Azt hallottam vagy olvastam valahol, hogy az egyik bolygóról az emberiséget segítő entitások érkeztek, a másikról pedig ellenségesek. De elfelejtettem, hogy melyik-melyik. Esetleg valaki tudja? Köszi a választ!

2018. febr. 11. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A fekete ruhások mindkettőt hazazavarták, mert nem vettek intergalaktikus parkolójegyet.
2018. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez itt
2018. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez igen jó kérdés! Vannak ellentmondások, de általában arról írnak és beszélnek, hogy a Szíriusz rendszeréből érkeztek a segítők, az Orionból pedig az ellenségesek.


Viszont egyes vélemények szerint a két csoport keveredett is egymással, tehát elég nagy a káosz. Lehet, hogy a zavart az is fokozza, hogy ugye, ott van a Szíriusz B is, meg eleve nem mindegy, hogy egy csillagrendszer melyik csillagának a bolygóiról érkezik egy adott lénycsoport.


Az Orionnál általában hüllőket emlegetnek, néhol nagy szürkéket is, van az a bizonyos galaxis szerte hírhedt Orioni Birodalom, amely a Sárkány csillagkép, a Draconis reptiliánjaival együtt sok csillagrendszert meghódított már, harcos természetük miatt. De az is lehet, hogy felettük is áll valaki.


A Szíriusznál már mint fentebb említettem, vegyesebb a kép, ezzel kapcsolatban emlegetnek hozzánk eléggé hasonló lényeket, meg valamilyen oroszlánszerű vagy macskalényeket is, olyanokat, amelyek egyes ókori egyiptomi ábrázolásokon láthatóak. Sok földi vallás istenei is voltak többek között e két csillagrendszer lényei, de sok más faj is. Nagyon értenek az emberek manipulálásához, vagy ilyen, vagy pedig olyan irányban.

2018. febr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Mindkét csoport az emberiség javát szolgálja. Jószándékúak.
2018. febr. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
Inkább Orion, az mégis csak magyar termék.
2018. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Ezeket ki találgatja ki ?
2018. febr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Inkább az a kérdés, ki az aki elhiszi?
2018. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen a 3-as nagyon jól leírta,a szíriuszról jöttek az "örzők" akik az emberiség fejlődését segítették a kezdetektől.Ők nagyrészt humanoid faj és spirituális értelemben magasan fejlettek...A mai napig álmokon,megérzéseken keresztül kommunikálnak velünk a tudatalattinkon keresztül,ők terelgetnek minket nevezhetjük akár manipulálásnak is....Állítólag Jézus is abból a csillagrendszerből jött...

Az orioniak pedig nagyrészt a hüllőtársadalmak lelőhelye,azt olvastam sokkal zordabb klímájú bolygók találhatók ott...

2018. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Hűha, orioniak szíriusziak...hanyféle földönkívüli faj bulizik mar itt?
2018. febr. 13. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szabó Szabolcs 73 ***** válasza:
5%

Ennyi badarságot...

Egyáltalán, mi az hogy orioni?

Nincs ilyen csillagrendszer. Az pl egy csillegkép aminek a csillagai semmiféle rendszert nem alkotnak.

2018. febr. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!