Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Láttál-e UFO-t Magyarorszagon?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokat várok
2010. jún. 7. 18:02
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
44%
Persze csak a szomszédba kell menem mivel kocsma mellet lakunk hát tudod ilyen nemzetközi kocsma néha ufok is meg tévednek ebben a kis mulazozó helyben és valami fura nyelven beszélnek az ottani lények valami ilyesmit mondanak ugugpugybugyurugy jaj hej meg ilyeneket mondanak hát elég érdekes ufok vanak ott jobban mondva idegenek.
2010. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
77%
Egyszer anyuval láttunk valami furát, fent lebegett az égen, már sötét volt, több színnel villogott, aztán egy pillanat alatt eltűnt.
2010. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
88%
Magyarország nagy részét kerülik, mert az itteni területekből árad az emberi hülyeség.
2010. jún. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Még nem láttam semmi olyat amit ne tudtam volna beazonosítani.De ami késik nem múlik..
2010. jún. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
74%
Még nagyon rég otthon ült egész család a nappaliban és tv-ztünk (épp a tátika show ment, még erre is emlékszem), egyszer csak elment az áram. Én felálltam, odasétáltam az ablakhoz, már sötét volt, felnéztem, és egy olyan furcsa repülő valamit láttam, amit még soha. Elég közel volt és lassan haladt, épp a házunk felett. Teljesen hangtalan volt, alulról nézve egy csészealj is lehetett, kis fénykörök voltak az alján, amik folyamatosan villództak. Úgy 10-15 másodpercre ha láthattam, mire mások is megnézték volna a családból addigra eltűnt:)
2010. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
76%
láttunk négy narancssárga gömböt,amire azt mondták,ballonok,de mivel elég közel voltak,és egy centit sem mentek fölfelé,ráadásul úgy néztek ki,mint a petesejt,így nem tudom elhinni,hogy ballon volt..főleg,hogy egymást követve elkanyarodtak,majd eltűntek a horizonton..
2010. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
a villogós lebegő dolgok vagy repülők vagy műholdak...
2010. jún. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
60%
UFÓt szerintem mindenki látott csak nem oylat amilyenre te gondolsz az UFO anyit tesz mint Azonositatlan Repülö Tárgy nem felttlenül idegen vezette de egy ismerösöm számolt is be róla hogy elrabolták az idegenek
2010. jún. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
Igen. Csak épp nem tudtam utólag eldönteni, hogy az elmúlt éjszaka fáradalmai (felvételire tanulás) miatt látok olyat, vagy tényleg, úgyhogy fogtam magam, és nem foglalkoztam vele többet.
2010. jún. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:

Miért gondolják mindig, hogy a földönkívüliek fejlettebbek, mint az ember!?!?! Lehet, hogy tehén szerű "valamik".

A repülő csészealjról már nem is beszélek... -.-'

2010. jún. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!