Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek mit láttunk?

Szerintetek mit láttunk?

Figyelt kérdés

Nos,eddig szkeptikus voltam a földönkívüli lények létezésével kapcsolatban. Most azonban kiköltöztünk egy kis szigetre, az Atlanti óceánon, és elég fura dolgot láttunk tegnapelőtt.


A vízen hirtelen megjelent egy vakítóan ragyogó gömbszerűség. Olyan volt,mint egy csillag. Gyorsan mozgott,aztán hirtelen elindult felfelé. Annyira megijedtem! Lezsibbadt az egész testem. Mi lehetett ez?


Egyébként itt Cornwallba,rengeteg az ufó észlelés külön központjuk is van hozzá.



2018. ápr. 8. 12:13
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ja kiköltöztél egy kis szigetgre xd
2018. ápr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Oszt a térerő ott is okés?
2018. ápr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
ez elegge kamu szagú
2018. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A sziget neve Isle of Scilly nézz utána a Cornwall háromszögnek. Itt történt a dolog
2018. ápr. 8. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Talán energiagömb lehetett, ez is egy magasabb intelligencia jele, mint a klasszikus, hagyományos ufo-k.

Sok ilyet észlelnek világszerte. De persze én is csak találgatok, a leírás alapján annak tűnik.

2018. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én tudom hogy léteznek földönkívüli lények de ez a mondat akkor is érdekes volt valahogy:

" Most azonban kiköltöztünk egy kis szigetre"

2018. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
scilly egy nyugodt kis sziget Angliában. igen, kiköltöztünk egy par honapja. azota történtek furcsaságok, de ez a legfurcsább, ami történt.
2018. ápr. 12. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Gömbvillám
2018. ápr. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet jöttek megmenteni egy esetleges megalodon vagy díno támadástol
2018. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kis Szurke ***** válasza:
szerintem lehet elraboltak es felboncoltak az ufonautak (kis szurkek) csak toroltek az emlekeidet
2018. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!