Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Más is tapasztalt már hasonlót?

Más is tapasztalt már hasonlót?

Figyelt kérdés
Én nem rég láttam elég közelről ahogyan ellebegett a házam felett kerek volt és vagy 2-3 méter hosszú egy kis kupola volta tetején, ezüst színű oldalán piros sárga fények villogtak, az egészben az volta furcsa h semmi hangja nem volt és ezt úgy értem h tényleg hangtalan volt, én szkeptikus voltam ha nem a saját szememmel láttam volna el se hinném. Nem azt mondom h alien volt hanem egy azonosítatlan repülő tárgy, és nem tudom hova tenni már hónapok óta. Jó lenne beszélgetni valakivel erről mert akárkinek elmondtam senki nem hisz nekem és jönnek a poénokkal h biztos sokat ittam amit egyébként se szoktam.

#UFO #jelenség #repülő azonosítatlan tárgy #az égen
2018. ápr. 25. 10:06
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
0%
Szia! Ufok nincsenek. Az ür es az ürutazas is ketsegbe van mar vonva. Nekünk ismeretlen technologiaink vannak. Van egy "Breakaway-Civilisation" akik emberek, mint mi, de nem hagytak magukat ettöl az agymosott vilagtol elhülyiteni. Ök meg hasznaljak az elözö civilizaciok fejlett technikajat es fejlesztik tovabb. Mar Adolfnak is voltak repülö szerkezetei, amik alternativ, "szabadenergiaval" müködtek. Nikola Tesla felfedezesei is ismeretlenek nekünk, agymosott embereknek. A többiek mar majd 100 eve hasznaljak. Ugyan miert van annyi sci-fi film, majdnem csak azok? Egyszer majd csinalnak egy szcenariot, egy bemutatot, a blue-beam Technologiaval, ami majd elhiteti az emberekkel, hogy a földönkivüliek el akarjak foglalni a földet es a föld allamainak egy vilaghadseregre van szüksege, egy vilaghatalomra. Ez lesz a NWO. New World Order...totalis ellenörzes, totalhatalom...
2018. ápr. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
30%

Gömbvillám vagy valami hasonló lehetett.

Anyukám látott ilyet, egy régi munkahelyén, egy üzemben. Bejött az egyik ablakon a fénylő gömb, végigment a fal mellett, ahonnan közben lerobbantotta az összes csempét, majd távozott egy másik ablakon.

Az, hogy láttál valamit, és nem tudod, mi volt, az nem azt jelenti, hogy UFO-t, vagyis földönkívülieket láttál. Csak egy természeti jelenséget, amiről nem tudod, micsoda.

2018. ápr. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Az első válaszadó elméleteit azért kétkedéssel fogadnám a helyedben.
2018. ápr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

őszintén szólva nem úgy nézett ki mint egy gömbvillám hiszen "fémből" készült és láttam a részleteit.

1 kommentelő ha vannak olyanok állításod szerint akik nem lettek agy mosottak és használják azt a technológiát amit több 1000 éve is használtak ami szintén nem földi eredetű miért nem osszák meg a világgal? lásd pumapunkut, 12000éves ha nem kevesebb és úgy gondolná az ember h pattintott kővel hadonásztak a majmok azt a technológiát amivel azt megépítették biztos h nem (földi)embertől származott, piramisoknál a több tonnás köveket mozgattak megfelelő precizitású , méretű alakúvá "véstek" de az amivel megmunkálták rejtélyes módon eltűnt, szinte minden ősi vallású nép hisz egy "csillag Istenben" aki egykor a földre ereszkedett le valamiféle járművel és tudást nyújtott át. Az űr miért lenne kétséges felfoghatatlanul nagy az univerzum és folyamatosan tágul gyorsabban mint ahogy a fény halad. Tudnék még sok példát felhozni de nem akarom hosszúra nyújtani. Egyértelműen léteznek földönkívüliek hiszen lehet h több milliárd éve fejlettebbek mint mi. De ezt nyilván majd odaát tudjuk meg.

2018. ápr. 25. 14:33
 5/21 anonim ***** válasza:

Én is szkeptikus vagyok, de egyszer láttam már .... valamit. Vagy valamiket.

Éppen siettem haza gyalog munka után, olyan 4 óra körül, mert hozták a szállítók a megrendelt bútort. Az úton előttem egy lapos tetejű épület volt, amiben élelmiszerüzlet van, mögötte pedig átlósan 3 tízemeletes épület. Még épphogy csak elkezdett sötétedni, fent a repülő kondenzcsíkja még napfényben volt, de lent már szürkült. Ahogy loholtam haza, kb. 2-3 mp-ig láttam azt a két izét. Ovális alakúak voltak, a "hosszabb" felükkel előrefele mentek, elől egy nagyobb, és mögötte egy ugyanolyan alakú kisebb, és fehér, ragyogó fényűek voltak. Nagyon gyorsan, mintha zuhannának, kissé átlósan lefelé szelték át az eget, aztán kitakarta őket az első tízemeletes épület. Először azt hittem, meteorokat látok, a mozgásukból ítélve, és még izgultam is, mert fent ment egy repülő, és a annak a kondenzcsíkjához képest látszott, hogy sokkal közelebb vannak a földfelszínhez. Azt hittem becsapódás lesz, és ahogy kitakarta őket az épület, arra számítottam, hogy legalább valami robajt majd hallani fogok, de semmi.

Én se tudom, mik voltak ezek, lehet tényleg meteorok voltak, csak valahogy mégis elégtek. Nem tudom, de azért nem lettem ufo hívő. :)

2018. ápr. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
ja és visszatérve attól hogy ufot láttam az nem azt jelenti h feltétlenül földönkívüli volt, nem láttam bele a belsejébe hanem azonosítatlan repülő tárgy de ezt ki is emeltem a magyarázós szövegben :D és egyáltalán nem természeti jelenség volt azt hiszem megtudnék különböztetni egy repülő tárgyat egy villámtól főleg h vihar se volt a közelben , a családi házam felett pedig úgy értem h 10 méterre magasabban lehetett szóval azt se mondhatnám h nem láttam tisztán :D
2018. ápr. 25. 14:59
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
Én is tapasztaltam hasonlót. Nálam úgy volt, hogy éjjel éppen a fűvel meg káposztával etettem a kecskét, amikor egy hatalmas fényesség töltötte be a zöldellő füves rétet. Aztán egy csészealj felportálta egy fényoszlopon keresztül a kecskét hiába húztam lefelé hasztalan volt. Kétségbe esve azt kiabáltam, hogy "kecske!", "kecske!!!" Végül térdre rogyva kiabáltam könnyes szemekkel, hogy "neeeeee!!!" Azota sincs meg a kecske. (Csak mellékesen én szoktam legeltetni az állatokat, de a kecske csak akkor evett, ha én adtam neki, mástól nem fogadta el). Azóta többször is meséltem a kocsmában részegen könnyes szemekkel, de senki sem akart hinni nekem. Szóval megértelek.
2018. ápr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

# 1/7 "Az ür es az ürutazas is ketsegbe van mar vonva."


Ezt fejtsd ki kérlek. Nem lehetne űrutazni ? :XD

Mondja ezt az ember...


"Nekünk ismeretlen technologiaink vannak"


Ez is zagyva. Ha nekünk van technológiánk miért lenne ismeretlen. Ha nekik vannak ilyenek, evidens hogy nekünk ismeretlen, hisz mi nem tudunk utazni

2018. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Láttál valamit, amit nem tudod, micsoda.

.

Felhívom szives figyelmed, hogy kerek tárgynak sugara, átmérője van, de hossza nincs (meg szélessége se)..

.

Leírásod alapján vagy valami, vagy akármi volt, amilyet én -sajnos!- soha nem láttam, pedig nagyon szeretnék.

2018. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9 valóban elírtam átmérőre gondoltam
2018. ápr. 26. 08:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!