Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit takar a "Breakaway Civilis...

Mit takar a "Breakaway Civilisation"?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam róla, hogy ilyen kifejezéssel illetnek idegeneket. Itt van róla összefoglaló, [link] de nem értem, nem tudom elképzelni


Mit takar a szó?Milyen valóságalapja lehet?


2018. ápr. 25. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, hogy szétszakadt vagy elszakadt, szétszéledt civilizáció. A linket nem néztem meg. 😏
2018. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, a kettéváltat elfelejtettem mellé írni.
2018. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szakadár civilizáció (Breakaway Civilisation, Breakaway Group): a hagyományos civilizáció által nem vagy alig ismert, árnyékkormány által működtetett civilizáció, mely együttműködik nem földi népekkel is. Egy részük feltehetően föld alatti és nem-földi bázisokban él és dolgozik (a Holdon, Marson).
2018. ápr. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ahogy az előző iró mondja így van valójából a földiekből az elsők a nácik voltak akik holdon meg Marson hoztak létre bázisokat civilizációkat még az 50 es években.
2019. máj. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!