Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Budapesten valaki látot...

Budapesten valaki látot mostanában ufot?

Figyelt kérdés

2018. máj. 13. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
ufo a ijen butaság mint a biblia hogy az iss mese hogy van isten nem kel bedölni ezeknek a eszoterikus hüjeségeknek mer ijenek nincsenek nem léteznek ateistának kel leni!!!!!
2018. máj. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért vagy benne olyan biztós?
2018. máj. 13. 17:17
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Én láttam. Nagyon szép volt meg minden. Kiakartam posztolni, de nem hagyták a Sötét zsaruk.
2018. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
mer butaság......a okos tudósok is aszt mongyák hogy nem létezik!!!!
2018. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
72%
Rajtad kívül senkit :D
2018. máj. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%
Én pár hónapja láttam Óbuda határában olyat hogy erős fény volt aztán eltűnt!! Nézz körül ott szerintem több esélyed lesz ott látni talán azt a helyet jobban szeretik mint a többi helyet a városban.
2018. máj. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
h lenének már ufosok buda pesten amikor orbán viktor van hatalmon adig nincsenek migránsok ugyanijen migránsok ök is határt meközelitik lelövik az ufosot adig nem lesznek magyar országon ufok amig fidesz a hatalmon amerikaban sok van de mar ot is üzik ki öket ne is almogy rola h ufokat latc meröket nem penzeli a soros ember hiaba mondgyak a tudosok h vanak ufok mer magyar országon nem lesznek orbán viktornak hála szavazatok jövöre is a fideszre köszönyük viktor
2018. máj. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

Biztosan vannak, nem is egy!

Csak nem mondja senkinek, mert nem bolond, hogy bolondnak nézesse magát. (Attilánkon kívül...)

2018. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Azonosítatlan repülő tárgyat (mert ezt jelenti ez a betűszó)? Biztosan volt ilyen, amit nem tudtam beazonosítani, hogy micsoda, és a levegőben szambázott el, de nem figyelek oda minden apróságra.
2018. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
64%
Én láttam, sőt magukkal is vittek egy anal fisting-re, aztán hoztak is vissza
2018. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!