Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek amit a Nasa...

CsorSzabolcs12 kérdése:

Szerintetek amit a Nasa felküldött űrhajó visszatér a földre és ugye odaadta azt a lemezt (Top 5-ből láttam) akkor jönni fognak ide az űrlények?

Figyelt kérdés

Annyira izgat,szerintetek egy űrlénynek van természetfeletti képessege,és ha pl.ha ad a véréből akkor nekünk is lehet,vagy már nekik olyan technológiájuk van,hogy az embernek lehet természetfeletti képessége?

Trollok hanyagoljanak



2018. máj. 20. 08:39
 1/10 anonim válasza:
90%
Hulye vagy?
2018. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mondtam,hogy hanyagoljanak az ilyenek
2018. máj. 20. 09:49
 3/10 anonim ***** válasza:
Te mi a fenéről beszélsz? Milyen lemez???
2018. máj. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Fingja sincs, miről beszél, csak még mindig be van b_szva és úgy netezik.
2018. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha ad a véréből, akkor az abban lévő antigének miatt a szervezetedben immunreakció alakul ki. Aztán vagy belehalsz vagy nem. Nem fog adni természetfeletti képességeket.

Azt a lemezt pedig értelmezni sem fogják tudni, mert abszolút hülyeség. Amúgy is inkább az emberek miatt tették fel.

2018. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Milyen anyagot használsz?

Ha nem vagy belőve, akkor kimenőt adtak a zártosztályról?

2018. máj. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
😂😂
2018. máj. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az űrlények már köztünk vannak !


1űrlény

2018. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%
Én tényleg nem tudom; milyen lemezt adott oda a NASA és kinek?
2018. máj. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Voyager 1-es aranylemezre gondol, csak mellé még hülyeségeket ír. Nem tudom ki mondta, hogy az vissza fog térni, mikor kifelé lökődik a naprendszerből.


Az űr mérete miatt sem biztos hogy értelmes lények rátalálhatnak, ahogy az sem biztos hogy a rajta lévő útmutatást értelmezni és követni képesek. Még az emberek sem képesek leírás nélkül értelmezni a köröket és vonalakat, pedig az a mi értelmezési rendszerünkben íródott.

2018. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!