Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért nem hisznek az ufóhívők...

Miért nem hisznek az ufóhívők a földönkívülieknen?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy állandóan szkeptikusan állnak hozzá, pedig nagy a valószínűsége, hogy léteznek. Miért ilyen szkeptikusok?

666



2018. jún. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvesztettem a fonalat...úgy érted, hogy az "ufóhívők", miért ilyen szkeptikusok?
2018. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hogy mi?
2018. jún. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt már senki nem hisz semmiben. Például a minap beszélgettem egy földönkívülivel - Un^°~^9öi azt mondta, nem hisz az emberekben, nem hisz a gyakoriban sem. Nem hiszi, hogy emberek kérdeznek és felelnek, hanem a ufonautamodik generálják az egészet. Lehet,ˇm4ˇnlkm.
2018. jún. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessééék??

Azt kérdezed, hogy az ufóhívók miért nrm hisznek abban, amit hisznek?

Kérdésed szerint az ufóhívők tagadják (vagy legalábbis nem hisznek) az ufók létezését?

.

Az a KRÉTAI bölcs jut eszembe, aki kijelentette: "MINDEN krétai MINDÍG hazudik!"

.

Aláírásodban szereplő álnevet pedig loptad.

Az, aki ezzel a nickkel irogatott ide, logikus volt, bármilyen nézetet is vallott magáénak.

2018. jún. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 nem csak kretai


"mindenki mindeg hazudik"

orok ervenyu torveny

de legalabbntecedes kizarva (tevedesbol se mond igazat)

2018. jún. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ufó = földönkívüliek


Tessék aki az ufókba hisz egyazonáltal hisz a földönkívülieknen is.

2018. jún. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én értem, hogy mire akar céloozni a kérdező azt hiszem, bár elég valószínű hogy a kérdés poén, de ha nem az akkor arra gondol, hogy az ufo hívők (tehát szögezzük le, hogy az UFO nem földönkívülit, hanem azonosítatlan repülő objektumot jelent) miért nem hisznek ezzel együtt más bolygóról származó ÉLETFORMÁK létezésében :D Bár igazából nem vagyok benne 100%-ig biztos, hogy a kérdező pontosan mire célzott
2018. jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#7 igen velhetoen erre vagyis hogy az ufok csak repkednek es mondjuk akarmik lehetnek nem feltetlen idegen eletformak iranyitjak


viszont a foldonkivuliekben hit az hogy az ufok leszalnak es kiszalnak belole az ET k es emberekkel fajtalankodnak

2018. jún. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!