Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért hiszi azt a Nasa hogy...

Miért hiszi azt a Nasa hogy nem tudnánk feldolgozni a Földönkívüli létformákat?

Figyelt kérdés

Ez olyan idegesìtő már :D sokan tudják egyértelműen hogy léteznek ,énis! De ha logikusan belegondolnak akik mondjuk nem láttak még E.T.t ,nekik is tobb anyag van errol h hát alapveto dolog h nem egyedul vagyunk.... :D

Előre kellene már lépni ebből a mai korban mihamarabb!!! :)


[link]


De jo elhiszem h sok dolog meglepne minket persze..de csak feltudjuk fogni azert...szerintem.



2018. jún. 20. 11:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

Félnek hogy botrány lenne abból ha végre kiderülne hogy az UFO-kat mi földi emberek készítettük és titkoltuk el eddig az emberiség elől. Többé senki sem hinne egyetlen hivatalos szervezetnek sem. Ha meg még az is kiderülne hogy az UFO-knak egy olyan modern energiaforrása is van ami nem csak megszabadítaná a Földet a klíma további pusztításától de még ingyenes is lehetne... Lehet hogy le is húzhatná a rolót a NASA.

Keress fel például egy pilótát aki már látott UFO-t. Vajon miért fogja azt mondani hogy emberi kéz alkothatta azokat? És miért mondja nyilvánosság előtt meg az ellenkezőjét? Mert valamiért még ő sem szeretné hogy kiderüljön a valóság.

2018. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A NASA felett állnak szervezetek maga a kormány is. Nem úgy van az, hogy a NASA mond valamit... Meg van mit szabad ės mit nem ha kell a pėnz a kuzatásra.
2018. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem kéne népbutító kamuhír site-okat olvasni, mint ez a vilagfigyelo.fos, és akkor okosabbnak tűnnétek.


Ilyet nem mondtak.

2018. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

A NASA nm hisz semmit, az egy hivatal.

Ki mondta, hogy ezt "hiszi"?

2018. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Kedves #3


Ezt csak betettem ide :D Attól a tény még tény és egyébként is hallani ezt másoktól is és nem tudom miért vannak így...A tény az tény attól hogy számodra nem :) Voltak vannak lesznek!

2018. jún. 20. 14:50
 6/26 anonim válasza:
77%

Előre leszögezném hogy szerintem is léteznek (tuti hogy igen) földönkívüliek!


Először is gondolj bele hogy napjainkban is vannak emberek akik nem tudnak meglenni olyan ember mellett aki más nemzetiségű, vallású, bőrszínű vagy más a neme hajszíne stb. Sok ember nem tudja elfogadni azt ha valaki/valami más mint ő.

Szerintem amíg az emberek között ez nem oldódik meg addig nem lesz semmi.

Feldolgozni feltudnánk de elfogadni már nehezebb lenne sokak számára.

Meg persze vannak akik félnek is a Földönkívüliektől nekik az megnyugvást jelent hogy azt mondják hogy nincsenek.

2018. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Miért hiszed, hogy a NASA azt hiszi, hogy nem tudnánk feldolgozni a földön kívüli létformákat?

Ha a NASA hazudik, akkor mi a valóság?

Mindent tagad, azért mert nincsenek földön kívüliek, de mi azt gondoljuk, hogy hazudnak, s ezzel keltenek bennünk félelmet.

Mindent tagadnak, noha tudják, hogy léteznek, s azt is tudják, hogy mi tudjuk, hogy hazudnak, tehát félünk.


Az eredmény így is, úgy is ugyanaz.

2018. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

"Attól a tény még tény..."


Mire gondolsz pontosan? Tény a földönkívüliek létezése?

Nem az.


Ha tény lenne, nem tennétek fel itt kérdéseket, nem lenne ellenvélemény, és nem kéne a NASA-nak "titkolóznia", hiszen mindenki számára egyértelmű lenne. Nem is vitatkozna róla senki.


Szóval nem tény.

Ettől még létezhetnek, de pillanatnyilag ez az emberiség számára nem nyilvánvaló.

2018. jún. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#8 Úgy értettem a tényt akik már vették fel velük kapcsolatot vagy mint én tapasztaltam egysmást velük! :) Meditatív állapotban, (fél)álomban,és hajót is láttam esti csillagnézésnél amit szintén meditáció előzött meg! :)

Nem ittam alkoholt nem drogozom és nem is aludtam el! :D :) Hajó volt láttam és nem földi :)


Vagyunk még így egy páran szerintem a földön akiknek hasonlo vagy komolyabb tapasztalata van!



"Először is gondolj bele hogy napjainkban is vannak emberek akik nem tudnak meglenni olyan ember mellett aki más nemzetiségű, vallású, bőrszínű vagy más a neme hajszíne stb. Sok ember nem tudja elfogadni azt ha valaki/valami más mint ő.


Szerintem amíg az emberek között ez nem oldódik meg addig nem lesz semmi."


Ez a faji diszkrimináció inkább a cigányokra jellemző szerintem,őket azért nem szeretik sokan mert lopnak csalnak hazudnak...és nem dolgoznak és büdösek! PERSZE tisztelet a kivételnek mert egyértelmü nem mindegyik ilyen ismerek olyat aki nyilván az ellentetje, úgyhogy talán innen kiindulva vagyunk vannak így emberek más nemzetiséggel...De valszeg egy fejlett civilizációnak nem igen ilyen beállítottságuak VALÓSZÍNÜLEG :D mint amit fent leírtam!

2018. jún. 20. 19:54
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Fel tudnánk dolgozni. Földönkívüli kolbász, földönkívüli fasírt, hurka, földönkívüli - sajt stb.
2018. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!