Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Ti láttatok már valaha Ufót?

Ti láttatok már valaha Ufót?

Figyelt kérdés
Én egyszer tanultam hajnalban és tömtem magamba a kávét a konyhába aztán kinéztem az ablakon a 10.-ről és egyszer egy több ablakos szürke amorf alakú valamit láttam lassan ment lefelé és eltűnt mint ami köddé vált. Gyerekként mindig ufót akartam látni de sosem sikerült. Erre egyetemistaként meg sikerült. Vagyis szerintem az volt. De ettől lehet épp emberek vezette titkos jármű volt. El sem mondtam másoknak mert úgyis azt mondták volna hogy beképzeltem. Ez az eset nem most volt most csak eszembe jutott egy év után.Gondoltam leírom.Ti is írjatok ilyen sztorikat ha láttatok.

#UFO #idegen jármű
2018. júl. 15. 22:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is láttam egyszer éjszaka, kb. 3-4 éve. Nem csészealj volt az sem, hanem egy rövid csóvájú égő tűzgömb, sokkal nagyobb, mint egy csillag, de sokkal kisebb, mint a hold. Fölfele ment, úgy 2 óra irányába, tehát olyan 30 fokos szögben viszonylag lassan.
2018. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
27%
Láttam, de nem momdom el. Hitetlen gúnyolódóként szarrá martam volna mindenkit az ilyen hülyeségevel. Aztán történt, ami történt. Örülnék ha be tudnám valamivel magyarázni, hogy nem azt láttam, amit, de nem megy. Sajnos tudom, hogy mit/kit láttam.
2018. júl. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Utolsó név nélkül leírhatod.
2018. júl. 15. 23:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly nyáron egyik éjszaka hullócsillagokat néztem az ablakban.Már nagyon késő volt,és lefeküdni készültem, amikor egy ragyogó fénypont jelent meg az égen.Pontosan "előttem"(nem szószerint) és elindult egyenesen lefelé,én meg már elkönyveltem hogy ez csak egy különös hullócsillag.Nagyon lassan haladt lefelé,és egy ponton meg is állt.Nem sokáig mert aztán iszonyat gyorsan megindult és egyre fényesebb lett.Miután földet ért,vörös fénylobbanást láttam.Végig nyílegyenesen haladt az objektum lefelé és a fénye sokkal erősebbb volt mint bármelyik hullócsillagé amit láttam.

Hát ennyi volt.

2018. júl. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
2: Fű, akkor embert is láttál, nem csak a gépet?
2018. júl. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
21%
Egyszer lefeküdtem de hirtelen szomlyas lettem kimentem inni és ki néztem az ablakon egy pasat láttam ráncigált egy srácot gondoltam el tudom intézni (mert 2 danos fekete öves karatés vagyok és 22 éve karatézom) lementem odamentem mikor láttam hogy a pasas keze zöld volt maszkos köpönyes volt. Megütöttem mire vissza ütött és elájultam ájulás közben képeket láttam egyre élesebben emlékszem mint a többire egy kb 16 éves lány volt. Majd fel keltem és a bejárati ajtó nyitva volt és én mindig bezárom elmondtam több barátomnak de azt mondták álmodtam (lehet). De ez még nem minden kb egy héttel később vettem két doboz tejet és két eltünt ember volt rajta a srác akit ráncigált meg a lány akit ájulás közben láttam mindenki azt mondta hogy biztosan láttam már más tejen őket és hogy az agyam játszott velem. Lehet nem tudom de még most 5 évvel később is minden pillanatára élesen emlékszem. Ezek után pedig jó éjszakát kívánok! :D
2018. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Egyszer láttam, de aztán kiderült, hogy nem az vót, hanem a bukaresti gép.
2018. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
Most vár vonattal járnak.
2018. júl. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Furcsa fényjelenséget mar láttam, aminek a mozgását nem tudtam mivel magyarázni.
2018. júl. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na és Ufós álmotok is volt?
2018. júl. 18. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!