Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt ez UFO?

Mi volt ez UFO?

Figyelt kérdés
Arra keltem fel hajnal 1kor hogy nagyon Nagy fény jött be a szobámban és eltünt hirtelen...30 év alatt még nem làttam ilyet.
2018. szept. 21. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Mire van nagyobb esély? Arra, hogy UFÓ volt vagy arra, hogy pl valaki betolta a reflektort a kocsiján? Majdnem biztos, hogy van rá ésszerű magyarázat. Biztosan nem az ufo lenne az első gondolatom :)
2018. szept. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ufo volt szerintem.
2018. szept. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Semmi vész, csak Pataky Attilát hozták haza a testépítős ufók (sajnos) :D
2018. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolso, lehet hiszen utána volt ITT szekszardon a koncert!
2018. szept. 22. 07:34
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Lehet, hogy a rézfaszú bagoly szórakozik veled
2018. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Komolyan... Függöny teljesen elhúzva tehát sötét volt a szobában,kocsi nem lehetett, ahol lakom nem tud a kocsi fénye bejönni,hangja is lett volna már eleve, 30 év alatt ilyet nem láttam! area keltem fel k%va Nagy fény volt a szobába majd hirtelen eltünt.
2018. szept. 24. 11:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Sorozatos villámlás? Mostanában volt vihar az ország egyes részein.
2018. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Viccet félretéve, az UFO-nál egy fokkal gyakoribb jelenség a gömbvillám. Keress rá. Ha valóban ezt láttad, érezd magad szerencsésnek.

Egyébként azt hiszel, amit akarsz, nem is értem miért írtad ki a kérdést, folyamatosan azt a választ kaptad h ,,UFOk nem léteznek" csak másképp megfogalmazva. Ha bajod van a válaszokkal, akkor ne kérdezt

2018. szept. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!