Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Kiderült már mi okozta anno a...

Kiderült már mi okozta anno a trombita-szerű hangokat az égen, több város fölött is?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy valamilyen vihar hangja volt (???)


https://www.youtube.com/watch?v=HnvhPt2N_js


2018. szept. 25. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
milyen érdekes,ez pont eszembe jutott ma,hogy volt ilyen....mondjuk én nem hallottam,csak videókat láttam régen róla.Azt olvastam,hogy a hegyekhez,vulkánkitöréshez van köze...de ezt csak feltételezte valaki,én meg nem értek hozzá.valami volt a föld elmozdulásával kapcsolatban,de sokat nem értettem belőle.most utánanéztem,és máig nem tudják a magyarázatot biztosra.
2018. szept. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
37%
sokak szerint egy hajó hangjára hasonlít
2018. szept. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Most a magyar hivatalos verzió érdekel,vagy az alternatív is jöhet?..mert a mai napig találgatnak és az előbbit pl. itt találod:

https://www.youtube.com/watch?v=4RmtbEQwjDE


tv2 idézem: "a nap elektromágneses kilövéseinek a plazmahullámai érik a föld felső légkörét"


Aki saját fülével hallotta,az trombita/hajókürt szerű hangokra esküszik a fém sírásával váltakozva,de kivétel nélkül viharokkal együtt észlelték,ahonnan az állatok is menekülnek..


van itt egy alternatív is:

[link]


"HAARP...A kézenfekvőnek tűnő magyarázat ellenére, hogy a hangokat és dörejeket geofizikai folyamatok okozzák, nem tagadhatjuk, hogy titkos geofizikai űrfegyvereket már használtak, hogy manipulálják a Föld belsejében zajló folyamatokat, és a bolygó körül lévő elektromágneses védőréteg frekvenciáját, mely több (mesterséges) földrengést és vulkánkitörtést eredményezett."


Sőt tudok olyan elméletről,ami szerint a sz.titkos háttérhatalmi erők egy második idővonalat/időburkot hoztak létre még az első vh. után,(hogy megfordítsák a kimenetelét)amit folyamatosan töltenek is,táplálnak mint kísérlet és ennek súrlódása a mienkkel okozza ezeket a hangokat...egyébként amit olvastam a náci drakikról és idegen technológiáikról,bármit el tudok képzelni...állítólag atlantisz is egy ilyen kísérlet miatt pusztult el,egyesek szerint 2 ilyen időburok lassú egymásba olvadása több atomfegyver együttes hatásának felel meg.


szóval lehet válogatni.

2018. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A végítélet harsonái? Mostanában nincs hír ezekről a hangokról. Sok felvétel hamisított lehetett. De voltak közöttük eredetiek is különböző eredetű hangokkal.
2018. szept. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2.es milyen egy űrhajó hangja? Xd
2018. szept. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Elvileg több TV csatornában is leadták, illetve hangoztatták hogy ismeretlen eredetű hangokat hallottak emberek különböző városokban. Bár tudom, média az média...
2018. szept. 26. 08:06
 7/16 A kérdező kommentje:

#5 ezt nem tudhatjuk, hogy milyen, de mivel elég sok sci-fi kitaláció látott már napvilágot, azt is állíthatjuk hogy az volt, csak álcázó rendszerrel...


Véleményem szerint nem lehet véletlen az Annunaki, és egyéb megnevezésű "égből alászállt" "istenek" legendája, akik egyszer újra ellátogatnak ide. Na nem vagyok fanatikus, de nem vetem el ezt sem. Régen nem tudták megmagyarázni az ismeretlent, beállították őket istenekként.

2018. szept. 26. 08:10
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

# 3/7 Sőt tudok olyan elméletről,ami szerint a sz.titkos háttérhatalmi erők egy második idővonalat/időburkot hoztak létre még az első vh. után,(hogy megfordítsák a kimenetelét)amit folyamatosan töltenek is,táplálnak mint kísérlet és ennek súrlódása a mienkkel okozza ezeket a hangokat..."


Nem is tudtam, hogy mi központi hatalmak nyertük meg az I.Vh-t. Már akkor felfedeztek és nyitottak időkaput? :O


Olyanrol olvastam a Montauk-prejectben, hogy a 2.Vh után nyitottak egy időkaput és fegyvereket meg katonákat küldtek a 2.vh-ba, hogy megnyerjék a szövetségesek, mert különben elvesztettük volna. Érdekes belegondolni egy atombombával győztes háború után, honnan tudjuk hogy katonákat kell visszaküldeni, mert elvesztettük volna azt a háborút. Érdekes...


Arról nem hallottam, hogy még most is fenntartják. Lehetséges, hogy most is küldi a NATO a harckocsikat, embereket a 2.vh-ba hogy legyőzzék végre a nácikat ? :O


"...állítólag atlantisz is egy ilyen kísérlet miatt pusztult el"


Izgató belegondolni, hogy lehet Atlantiszt is egyilyen örvény nyelte el és most itt bolyong a Földön térben és időben különböző helyeken felbukkanva. Akkor lehet, hogy az valóban atlantiszi trombita hang. Legközelebb lehet az őskorban vagy 2057-ben bukkan fel.

2018. szept. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

ezek hamisítványok.


ellenben azzal amit skandinációban rögzítettek. Azon emberek tömegei állnak lesokkolva és figyelik a jelenséget.


és a válasz:

senki sem tudja!

2018. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Magyar honvédségi fúvós zenekar.
2018. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!