Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » A földönkívüliek miért nem...

A földönkívüliek miért nem tenyésztenek embert elrablás helyett?

Figyelt kérdés
UFO, idegen, alien, elrablás, reptoid, krixkraxi, lumbulábiak, poloskoid, guargumik, glükokortikoidok

2018. okt. 2. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát mibōl gondolod hogy nem tették meg?
2018. okt. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Mert nem léteznek.
2018. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
A lumbulábiakról konkrétan tudom, hogy tenyésztenek. Obamát pl. klónozták, hogy lecserélhessék egy általuk felnevelt és agymosott másolatra, csak a klón ehelyett megszökött és most Kerepestarcsán lakik, ahol tengerimalacokat tenyészt, de én a Zámbó Jimmy-fanklubból ismerem.
2018. okt. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek az ufókban, de ha elméletben nézzük: ha én földönkívüli lennék, biztos a pszichés működése is érdekelne az embereknek, az meg minden környezetben másképp alakul. Erre biztos már "az ufók" is rájöttek ennyi emberrablás után :P Lehet, hogy ezzel (is) kísérleteznek: milyen egy éhező ember, milyen egy gazdag amerikai, milyen egy olyan, aki megélt egy háborút, stb. Emellett - ahogy már írták előttem - lehet, hogy "tenyésztik" is őket, te azt honnan tudod, hogy nem?! Illetve a génkészlet változatossága miatt is érdemes néha a Földre lejönni 1-1 példányt felvinni :P

:'D

2018. okt. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mert látják és megértik, mi lett az emberek által (túl)tenyésztett állatokból, pl. kutyákból.
2018. okt. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem tenyésztünk?


üdv:

Xglzl az Alfa Centauri rendszerből

2018. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Tenyésznek. Ezért rabolják el az embereket. Kellenek nekik a génminták. A hibridek előállításához.

Az idegenek is genetikai úton lettek előállítva. Az őseik dínószaruruszok amiket emlősökkel kereszteztek.

2018. okt. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%
Pontosan ezt tették. Lásd "édenkert" = inkubátor. A tenyészet az egész Földön elszaporodott (annak ellenére, hogy párszor megpróbálták eltörölni a hibáikat a tenyésztők), az elrablás csupán mintavételezés.
2018. okt. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért furcsa lehetett, amikor a dínót a korabeli cickánnyal keresztezték.

Ha a cickány keresztezte a dínót, a dínó meg is zabálta.

2018. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
kerdezo kontroll csoportra nincs is szukseguk?
2018. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!