Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFOt láttam? Vagy csak a Mars...

UFOt láttam? Vagy csak a Mars volt? Van okom a félelemre?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azután amiután holdfigyatkozás volt egy vörös pötty lett az égen sőt anyukám azt mesélte ő már előbbekben is látta ,mi lehet ez? Senki nem beszél róla ,mások látják? Nem tzdom mi ez ,vörös műhold nincsen , talán egy földönkívüli űrhajó? ÉS NEM VÁROK HÜLYE VÁLASZOKAT!
2018. nov. 2. 15:50
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Számodra ismeretlen repülő tárgy volt. Azaz neked UFO. De ugye az UFO nem egyenlő a földönkívülivel.
2018. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nem egy repülő pislákkolt?
2018. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy drón volt
2018. nov. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a Mars volt.
2018. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Mars volt. Most is látható. Nyáron volt a legközelebb hozzánk, még most is közel van, de már persze tábolabb mint nyáron.
2018. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és még csak ugy szólok hogy a gyakorikérdések.hu nem azért van hogy másokat megszivassunk hanem arra hogy segítsünk abban amit ők nem tudnak ,mindjárt törlöm az egész oldalt ,már ezer embert megbántottak mert ilyet meg olyat nem tudott,nem tudta de ha elmindtuk volna neki akkir már ő is tudta volna ,kész eldöntöttem törlöm az oldalt
2018. nov. 3. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!