Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Miért álmodok velük?

Miért álmodok velük?

Figyelt kérdés

Máma délelőtt végeztem a szokásos dolgaimat itthon fözés...stb

Majd délben bekajáltam és egy kis délutáni sziesztázásra lefeküdtem aludni!

Álmomban egy villamoson vagy metrón ültem egyedül! (ami érdekes mert még egyiken se utaztam már vagy 20 éve)

Középen ültem és a vagon végében ült valaki!

Nem emlékszek arra hogy hogyan nézet ki!

Csak azt kérdezte hogy miért vagyok itt?

Én valamit feleltem neki de már arra sem emlékszek!

A következő pillanatban meg egy furcsa morajlást hallottam és elsötétült minden mintha egy alagútba mennénk!

Emlékszek hogy hirtelen nagyon megijedtem majd egy kedves hang azt mondta hogy nem kell félni és egy hosszú szobában találtam magam amin nem voltak ablakok se ajtók méretében kb akkora lehetett mint a vagon amiben addig voltam!

Másra nem igazán emlékszek csak a szemére!

Fekete volt nagy és mintha a galaxis kicsinyített mása lett volna benne!

Volt már máskor is ilyen és ehhez hasonló álmom de azok legtöbbször éjszaka nappal ilyet még sosem álmodtam!



2018. nov. 17. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Magányosnak érzed a sorsod (villamoson egyedül). Másoknak akarsz megfelelni (középen), hagyod hogy sodorjon az élet (ülök). A belső éned (valaki) nem fontos számodra (vagon végében ül, nem fontos a kinézete). De így mi értelme az életednek (miért vagyok itt). Urrá lesz rajtad a bizonytalanság (morajlás, sötét alagút), a félelem. Vigasztalod magad (kedves hang), hogy ez az élet (vagonszerű szoba), nem számít mi vesz körül (nincs ablak, ajtó). Lelked mélyén (nagy szeme) vak vagy (fekete) és messze vagy a valóságtól (galaxis kicsinyített mása).
2018. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2018. nov. 18. 19:38
 3/6 anonim válasza:
en nem tudom mit jelent, azt akarom kérdezni hogy lénynek nagy szeme volt aztmondod és fekete, nem akarom rádhozni a frászt xd de nem szürke űrlény volt (grey alien nézd meg a google ba) véletlenül? szoktál felkelni félálomban és nemtudsz mozogni?
2018. nov. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés viszonylag elég összetett álom :O :D :)


#3 Hopp, miért te már ébredtél hogy nem tudsz megmozdúlni stb?

2018. nov. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#3 Szoktak lenni érdekes álmaim! Ilyen zsibbadást vagy nem is tudom elmondani hogy mit érzek! Mintha a víz felszínén lebegnék ahhoz tudnám leginkább hasonlítani de még annál is megnyugtatóbb érzés egy két alkalommal tisztában voltam vele hogy álmodok de nem bírtam felkelni nem bírtam kinyitni a szememet de utána vissza aludtam és aztán keltem fel!
2018. dec. 7. 22:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan már hogy tudnám leírni a szemüket nagyon hasonlít a star wars filmből a Káminó bolygó lakosainak szemére a klónozókhoz de csak a szemük! (tudom hogy nem így kell írni de már hulla fáradt vagyok)
2018. dec. 12. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!