Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok erről? Nektek...

Mit gondoltok erről? Nektek volt már hasonló élményetek vagy van bármi más e féle ilyesztő történetetek?

Figyelt kérdés
Egyik nyáron az unokatestvéreimmel éjszakai bújófogót játszottunk. Én éppen nem egy fogó voltam. Elmentem a kert üresebb részébe, hogy ne kapjanak el. Leguggoltam a régi kút fala mögé. És vártam. Hallottam, hogy a fogó a többiekkel vanbelfoglalva. Nézegettem a csillagos eget. Egyik részen megláttam egy eléggé fényes csillagot ami körül más kisebb csillagok jelentek meg és beleolvadtak a nagyobba. Nem növekedett ettől, de a kicsik eltűntek benne. Utána halványodott az egész és végül eltűnt az égről. Nagyon megilyedtem, előbújtam és kértem, hogy menjünk be. Azóta se jöttem rá, hogy mi lehetett az. Ti mit gondoltok? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. jan. 13. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon "ilyesztő" lehetett...
2019. jan. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Láttál pár hullócsillagot, amik az ekvatoriális koordinátarendszerben a te megfigyelőpontodból egybeestek egy fényesebb csillaggal.


Tudod mi az a vöröseltolódás? Na, ha lenne eszközöd hozzá, lemérhetted volna, hogy az "eltűnő csillagok" valójában milyen messze voltak és a fényes milyen messze volt.

2019. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Plejádiak voltak
2019. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ők is fogóztak ott fent...

De amúgy én inkább csak azt találtam volna ijesztőnek,ha a kútból jön elő valami,,és max beköp,,hogy ott gugolok...

2019. jan. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen furcsa dolgok. Én multor a hídon sétáltam, és láttam valamit gyorsan elmenni fent, utána még egy és még egy. Mi volt az? Madarak XD Be kellett volna ugrani :C
2019. jan. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én félek a földönkívüliektől és nem merek az égre nézni este

De különben már úgy 2018-ban láttam (most is látok) egy fényes csillagot ,nagyon vírító volt a fénye,és egy mini pötty van alatta (mind 2 fehér)

(De a mini az halvány)

És mindig ugyanott van,este a vírító, vörösen világít

Reggel ,korán, mentem suliba és amikor odaértem a vírító eltűnt,és nagyon félek

Egyszer mesét néztem és valamiért kinéztem az ablakon,jött egy színesen világító repülő,ên meg annyira megijedtem hogy lekapcsoltam a laptopot(mert laptomon néztem a mesét),és odaugrottam a mamáék ágyához

Számodra egy U.F.O volt

Azonosítatlan repülő tárgy

Én még hullócsillagokat se merek nézni mert ha meglátok egy repülőt mindig azt hiszem hogy egy csészealj

Egyszer meg kinnt voltam a mamával és (reggel volt) láttunk egy fehér csillagot lezuhanni ,és a tv-ben is bennt volt egy ilyen ufo esetből

2019. jan. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én félek a földönkívüliektől és nem merek az égre nézni este

De különben már úgy 2018-ban láttam (most is látok) egy fényes csillagot ,nagyon vírító volt a fénye,és egy mini pötty van alatta (mind 2 fehér)

(De a mini az halvány)

És mindig ugyanott van,este a vírító, vörösen világít

Reggel ,korán, mentem suliba és amikor odaértem a vírító eltűnt,és nagyon félek

Egyszer mesét néztem és valamiért kinéztem az ablakon,jött egy színesen világító repülő,ên meg annyira megijedtem hogy lekapcsoltam a laptopot(mert laptomon néztem a mesét),és odaugrottam a mamáék ágyához

Számodra egy U.F.O volt

Azonosítatlan repülő tárgy

Én még hullócsillagokat se merek nézni mert ha meglátok egy repülőt mindig azt hiszem hogy egy csészealj

Egyszer meg kinnt voltam a mamával és (reggel volt) láttunk egy fehér csillagot lezuhanni ,és a tv-ben is bennt volt egy ilyen ufo esetből



Hozzáfűzök valamit,na,

Szóval a tv-ben volt egy cikázó fény arról beszéltek,és mi is olyat láttunk

2019. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mama meg nem tudja mi az a Mars és mondta hogy leeht azt látta,

-egy ovális valami vót

Hát ugy megijedtem,aszittem csészaljt lát

2019. jan. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!