Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan lehet beazonosítani...

Hogyan lehet beazonosítani egy köztünk élő alakváltó idegent?

Figyelt kérdés

2019. jan. 16. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Ezek állatába sötét bőrűek..

Láttam már,hogy egy telephelyen volt pár alumínium cső,,majd nemsokkal később,,eltűntek az alumínium csövek,,és kissé sietősen egy vagy több barna egyén sétált el onnan...

Tehát akkor ezek az egyének valószínű,hogy alumínium csőnek álcázták magukat egy ideig,majd alakot váltottak és elmentek onnan...

2019. jan. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Ez igaz de nem a teljes igazság.Bàrminek tudják álcázni magukat.A vezetőjük pedig sok foggal rendelkezik.
2019. jan. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem élnem köztünk alakváltó idegenek.
2019. jan. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Simpleasthat ***** válasza:
100%
Már hogyne élnénk?!?!
2019. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Megpöckölöd ujjal a "bőrét": ha ember, nem történik semmi, ha idegen, elkezd ordítozni, és szép lassan felveszi a valós alakját.
2019. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Fokhagymapor. Levedlik tőle a bőrüket. Akkor fehér gyertyát kell égetni, és eltűnnek.
2019. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Drazicc ***** válasza:
24%
Alakváltó és még idegen is? Harry Potterben van ilyen.
2019. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Kiskoromban alacsony és vékony voltam. Ma már nem vagyok olyan alacsony, és már vékony se. És sokaknak idegen vagyok.
2019. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Már kapható az új típusú alakváltó! 13 felé alak van előre programozva, szerves és szervetlen formákat lehet ölteni és egy biztonsági időzítő, ha esetleg juharfa formából nem tudnánk visszakapcsolni, az utolsó emlős formát vehetjük fel. 10 év garancia van rá.
2019. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!