Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mi volt ez? Csak képzelődtem?

Mi volt ez? Csak képzelődtem?

Figyelt kérdés

Tegnap éjszak hajnali 4-kor tanúja voltam valaminek. Abszolúdt nem hittem soa ilyenekben, de ez durva volt. Olyan hangot halottam, mint mikor valakinek hangképző gép kell a beszédhez. Feküdtem az ágyban, és egyszerűen nem tudtam megmozdulni. Még az újjamat se. Mintha mázsás súly nehezedett volna rám. Hozzáteszem, egész éjszaka nem aludtam. Aztán kintről kb olyan fényt észleltem, mint mikor villámlik. Autó biztos nem ment előttünk, azt azért halottam volna. Édesapámról tuddi kell, hogy minden egyes reggel hajnal 4 fél5kor kel fel. Már nyugdíjas, de így szokta meg még a munkás évei alatt. Ma 6 után 10perckor ébredt fel. Nem tudom mi volt ez, de ilyesztő volt.

Képzeltem volna?



2019. jan. 31. 22:40
 1/3 anonim válasza:
83%
Valószínűleg valamennyit aludhattál, és esetleg alvási paralízised lehetett, legalábbis az, hogy nem tudtál megmozdulni, erre utalhat
2019. jan. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. De olyan valóságos volt az egész. Páromat is tisztán halottam, hogy alszik melletem.
2019. jan. 31. 22:47
 3/3 anonim válasza:
81%
Igen ez bizony alvás paralízis! Nekem is volt egy időben sajnos , pont terhes voltam a kislányommal és volt pár ilyen alkalom ,nagyon illesztő volt , már a második harmadik alkalommal kiabálni is próbáltam vagy piszkálni a férjen h keltsen fel ,de nem tudtam semmit csinálni mindent érzékeltem hogy fekszem melyik oldalon ,mindent ! Érzetem a végtagjaimat is de nem tudtam mozdulni ,nagyon ijesztő de hála Istennek elmúlt. Egy másik alkalommal azt láttam h hazajött a férjen a munkabol(délelőtt volt) és beszel hozzám de én nem tudtam neki válaszolni. Aztán kiderült hogy nem volt othon ez is csak egy ilyen hülye alom volt .Nagyon rosz volt .Remélem neked is hamar elmúlik . 23/N
2019. jan. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!