Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » UFO kutatókat kérdeznék, mi a...

Kis Szurke kérdése:

UFO kutatókat kérdeznék, mi a véleményük?

Figyelt kérdés
a lapos föld belsejéből jönnek e az ufók? ahol van egy belső mag, ami csillagként funkcionál az élet fenntartása végett, és azért lehet hogy kis szürkék mert a barlangban laknak és feljönnek embereket felboncolni néha, hogy boncoljanak fel embereket a szerveikért. mi erről a véleményed? szkeptikusok kíméljenek ..

2019. febr. 11. 20:49
 1/7 Cicamica69 válasza:
Jaaa tokre logikus amit mondol, azert szutrek mert nem eri oket napsugárzás..de ha a belso mag csillagkent fungcional akkor bocsájt ki elektronokat uv formájában szoval lehhet hogy nem kellene szurkenek lenniuk, sokkal inkabb piros lenne logikus bőrszin.. Már ha van bőrük.. Lehet azt is elrabolt páciensekböll nyúzták le aztan magukra veszik..
2019. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Cicamica69 válasza:
64%
Elfelelytettem irni hogy ha fel is veszik a lenyuzott bort, mitol lesz szurke?? Kerdeztem enbereket az uccán de hulyenek neztek hogy mit foglalkozok ezzel mikor mindenki tugyja hogy azert szurkek mert azon a bolygon sok a grafit es ez kihat a borszinukre is.. En meg ilyet nem hallottam de ha ennyien mongyák lehet benne valami
2019. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A föld alatt élnek földönkívüli lények, ez tény. Cousteau is megmondta.Tudomásunk szerint lemenekültek egy idegen támadáskor, akkor amikor a dinoszauruszok kihaltak. Az egy támadás volt.


A föld alatt hatalmas üregekben élnek, de hogy a föld lapos lenne vagy üreges arról nem tudok. Nem voltam ott

2019. febr. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aliana(Éliáná)


Nem,mi a marson élünk,és könyörögve kérünk bennetek ,hogy hagyjatok!

Igen létezünk most hagyjatok,lépjetek ki az életünkből,kérlek!

2019. febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Öccse... akármilyen anyagot is nyomsz állj le vele.


Vagy csak ne netezz mikor anyagozol.

2019. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szeptikusok kiírhatják, hogy idióták kíméljenek?
2019. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez az elmélet baromság! Nincsenek a Földben UFOk, ők a Hold sötét oldaláról jönnek, és annak érdekében, hogy véletlen se vehessük őket észre, szürke lett a bőrük. Ekkora idiótákat se látott még a világ, ejnye!
2019. febr. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!