Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Írnátok ufós történeteket a...

Írnátok ufós történeteket a 90-es évekből?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, akkoriban volt talán a legtöbb észlelés és beszámolás idegenekkel való kontaktról. A magyar emberek hogyan élték ezt meg? Sokan számoltak be furcsa dolgokról akkoriban, pl. egy kombájnos ismerősöm mesélte, hogy mikor éjszaka dolgozott s földeken, gyakran látott pásztázó fényeket a gabona táblák felett, de semmi hang nem társult hozzájuk. Én azért rendesen beparáztam volna a helyében.:)

Meg gyakran a helyi újságokban is jelentek meg beszámolók akkoriban. De hiányzik is a 90-es évek... Valahogy annyira másabb volt. Ti ismertek hasonló történeteket?



2019. márc. 31. 05:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
akkor még lehetett butítani a sok barmot, búzakörök és hasonló kamu dolgok. Friderikusz showba való 15 perc hírnév
2019. márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


A lényege ugyanaz.

2019. márc. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%

Este volt, tizenéves lehettem,

Házunk fölött hallani, eléggé remegtem.

Nem tudtam mit kezdeni, mitévő legyek itt?

Rendőrt hívjak? Ki hiszi el mi ott lebeg,

vagy ahogy szegényes hangom rebeg,

s tán' hirtelen elröpül.

Hát akkor bátorságot véve kinézek egyedül,

kíváncsi lettem mit akarnak a ház körül.

Kinézve fényeket látok, kissé félek már.

Mit akar idegen késői délután.

Nyitom ajtót, gyerekek hangja hallatszik.

Ők tették mindezt, átverik

hiszékeny lelkemet.

Rájöttem: lámpákkal világították kertemet,

magnóval hangot adtak, mitha UFO lenne.

Mostmár biztos vagyok benne:

az összes hasonló UFO történetet

valaki tollával vetette.


További szép napot!

2019. ápr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ufómagazinok rogyásig vannak ilyn történetekkel. Szerkeztőségbe lehet venni régieket
2019. ápr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Jaja. Egyszer régen egy közeli ismerősömről is jelent meg benne egy cikk. De mivel eléggé kínos témáról volt sző, csak névtelenséggel és arc kitakarással vállalta cikket. Valami intim testrészen át történő zaklatásos dologról volt benne szó. Az illető egy 58 éves férfi volt.
2019. ápr. 2. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Új viccek nincsenek, csak új emberek akiknek minden vicc új!
2019. ápr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami oknál fogva valóban több UFO jelenlét volt tapasztalható amit akkoriban a média jól meg is lovagolt. Én is láttam megmagyarázhatatlan fényeket az égbolton, sőt olyat is tudok aki kontaktba került egy ilyen "lénnyel". Valszeg egy magas fehérrel. Nem hittem neki mert biztos bolond de később rájöttem hogy rohadtul igaza volt. Az illető majd egy hónap sokkot kapott utána amit ő se értett mi okozta. )

Valamint a politikának is jól jött mert sokan arra figyeltek nem a rendszer átlopására és az egész ország privatizálására.

2019. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Valami oknál fogva valóban több UFO jelenlét volt tapasztalható amit akkoriban a média jól meg is lovagolt."

Nem. Akkoriban, a rendszerváltás környékén nagy volt az emberekben a bizonytalanságérzés, keresték a fogódzókat, ezért került elő annyira a téma, és ezt lovagolta meg a média is.

2019. ápr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!