Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Csak én érzem úgy hogy NASA...

Csak én érzem úgy hogy NASA hazudik? Mert nem hiszemmel hogy nem találtunk értelmes földönkívüliket. Ti nem veszitek észre hogy NASA hazudik?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 20. 16:19
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Pedig itt vannak naprendszerünkben holdon vannak bázisaik.
2019. ápr. 20. 16:23
 2/26 anonim válasza:
86%
És ezt miből gondolod?
2019. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
NASA le szokta kapcsolni előadásokat.
2019. ápr. 20. 16:39
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszel amit akarsz, de rohadtul nincs bizonyíték földönkívüliekre, akár tetszik akár nem. Amúgy meg az űrt nem csak a NASA kutatja, sok lelkes földönkivül hívő se tudott eddig hiteles bizonyítékot szolgáltatni.
2019. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Azért mert megfenyegették őket.
2019. ápr. 20. 17:13
 6/26 A kérdező kommentje:
Sok az ufó észlelés 1947ben lezuhant egy ufó így sem hiszdel?
2019. ápr. 20. 17:14
 7/26 anonim ***** válasza:
78%

Már találtak földönkívűli létformákat, bár ezek még csak baktériumok, egysejtűek. Ezeket nem is titkolják és szerintük kizárt dolog, hogy ne legyen inteligensebb létforma, ezért is próbálnak kutatni és minnél több minden felfedezni. De lássuk már be, hogy mindenről van már full hd felvétel, de mikor van valami UFO, yeti vagy bármi természetfeletti ezoterikus jelenség, akkor minden olyan, mintha krumplival lenne csinálva a felvétel. Teljesen életlen, homályos, pixeles képek és videók vannak csak az ilyenekről, szerintem okkal. Amúgy ha lenének földönkívűliek amikről tud a NASA, ha megmondja mi fog változni?? Olcsóbb lesz a kenyér a boltban?? Esetleg drágább?? Semmin nem változtatna a dolog, aki hisz bennük az tudja, hogy márpedig vannak. Aki meg nem az lehet nem jó matekból. Van egy hatalmas univerzum, több millió bolygóval, de ezek közül csak 1 lenne lakott?? Csak a mi bolygónk lett volna valaha lakott és csak ezen lesz élet mindíg?? Ugyan már...

(Esetleg a mélyen vallásosoktól elnézem, hogy nem hisznek ebben, mivel minket Isten teremtett. De ott se írja a Biblia szerintem, hogy csak ezen az egy bolygón munkálkodott, esetleg hogy a menny és a pokol nem egy másik bolygó.)

2019. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
#7 azt hiszem egyszer a pápa azt mondta hogy földönkívüliek létezhetnek.
2019. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nekem is úgy rémlik, de nem akartam annyira belemenni a dologba. Meg a vallás már más téma, próbáltam csak a földönkívülieknél maradni.

2019. ápr. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
38%

Idióta

Nem, nem hazudik a NASA

alkalmazottként nem tudok ilyenről

aztán lehet, hogy az egésznek a földönkívüliek a vezetői, a nagyfőnököt sosem látjuk

2019. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!