Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Mit gondoltok Csefkó Pál...

Mit gondoltok Csefkó Pál Tamás fizikus feltalálóról?

Figyelt kérdés

Már elég sok műsorban hallottam az állításait, pl. hogy olyan akksi töltőt talált fel ami 10x sebességgel tölt fel bármit, meg afféle spirál áramot fedezett fel amitől minden rákötött fogyasztó erőteljesebb lesz és akár regenerálódik is. Ilyesmi tényleg lehetséges?


Videó: https://www.youtube.com/watch?v=yM8nZjSt5ZA



2019. máj. 6. 00:01
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
89%
Sarlatán. "Az emberi test jól vezeti a frekvenciát." Idáig voltam hajlandó nézni, tovább nem.
2019. máj. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Engem meggyőzött a sok idegen szóval és természettudományos kifejezéssel amit nem értek. A gyík emberek pedig ezt az áldott jó embert is elhallgatják, mint a vízzel hajtott autót, miközben ők spirális ingyenenergiával töltik a telefonjaikat a belső földben lévő szupervárosaikban.
2019. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ezt FIZIKUSNAK nevezni elég túlzás, te, kérdezö valószínüleg többet tudsz a fizikából, mint ez az ember!
2019. máj. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Én egyetértek a 2essel.


Meg is veszem mindjárt a boltjában 2200 euróért az 500W/óra teljesítményű spirális áram generátorát. Most ingyen spirálfrekvenciométerrel adja szóval tök deal.

2019. máj. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Engem ez a párbeszéd leginkább egy Besenyő Pistabácsi - Boborján párbeszédre emlékeztet.
2019. máj. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

Zseniális feltaláló.

de rosszul kommunikál és az üzlethez sem ért.


szent őrült.

2019. máj. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
95%
Csefkó egy csaló, aki abból él (megjegyzem, nyomorúságos körülmények között), hogy hiszékeny ismerőseiből pénzt pumpol ki a "találmányaiba" való befektetés címén.
2019. jún. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!