Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Szerintetek ezek a pilóták...

Szerintetek ezek a pilóták hazudnak arról, hogy idegen járművet láttak?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VOZN1FhyKEU

Mert nem nagyon tűnnek úgy mintha blöffölnének.


2019. jún. 3. 03:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az UFO kongresszusra elment a MALÉV fél tucat pilótája még a kilencvenes évek végén és elmondták, hogy mindannyian láttak repülő csészealjakat.
2019. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ááá, biztos tévednek, miért tudna egy pilóta megkülönböztetni valamit ismert légi járművektől... ;)
2019. jún. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
Egy részük a vélt hírnévért lódít, más részük tévedésük miatt mondják, aztán vannak, akik 'csak úgy'.,
2019. jún. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%

Pilótának lenni az valami szuperképesség?

Nem hazudik, nem téved?

2019. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Kit érdekel? Időt és figyelmet foglal le. Korlátoz
2019. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
12%
A pilóta nem különleges ember, ugyanúgy képzelődik meg hazudozik a figyelemért, mint a többi szerencsétlen ufó-hívő. A természettudomanyos képzettségük alig jobb, mint bármelyik átlagembernek, csak ki vannak képezve egy jármű vezetésére, ennyi. Sok közöttük katona is, akik ugye sosem az eszükről voltak híresek.
2019. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
vagy hazudnak, vagy tényleg azt hiszik, ufót láttak, mert nem tudják, mit láttak.
2019. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem úgy néztek ki mint aki az 5 perces hírnévre hajt.


6 te végignézted a videót?


7. És mi van ha tényleg ufot láttak?

2019. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Pilótának lenni az valami szuperképesség?"


Nem szuperképesség, de arra fel vannak készítve és ki vannak képezve, hogy minden ismert eseményt és járművet azonosítani tudjanak odafent, hiszen többszáz élet múlhat azon, hogy bizonyos esetekben tévednek-e vagy sem.


Emellett rengeteg műszer segíti őket abban, hogy eldöntsék, mivel állnak szemben. (Vagy legalábbis kizárják a lehetséges variációkat.)


Hihetetlen szemük van erre egyébként. Egy pilótának készülő barátommal repülgettem egy időben kisgépen, gyűjtögette a kötelező órákat, én meg elkísértem ezekre az utakra. Amikor egy másik gép haladt el a közelben (értsd: néhány km-es gyűrűben), mindig meg kellett keresnie. Sokszor már a típusát mondta nekem, amikor én még mindig néztem abba az irányba, amerre mutatott, és még a gépet sem láttam. Pedig nem vagyok vaksi.

2019. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
A 6-os, 7-es jogos lepontozása, meg, hogy nem adtak választ a 8 - as kérdésre elmond mindent,amit kell.
2019. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!