Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy társkereső oldalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy társkereső oldalon felhasználták a képemet és a nevemet, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ismerős meglátott társkeresőn (randivonal), ahova soha nem regisztráltam. A Tinder-en fenn voltam, de már 3 éve töröltem az app-ot.


Egy sablonszöveg volt a profilomon, amire rákerestem, és sok találat volt rá, ez volt az:


"Szia, XY vagyok, most nem tudtam egyéni bemutatkozást írni. Ha többet szeretnél tudni rólam, írj vagy jelölj kedvencnek és ismerjük meg egymást."


Ilyenkor mit lehet csinálni?



2019. júl. 24. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj egy email az oldal címére. Biztosan van valami olyan, hogy infó kukac randi vonal vagy valami hasonló
2019. júl. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De hogyan bizonyítom, hogy én ÉN vagyok, és nem én regisztráltam?
2019. júl. 24. 21:33
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Majd ők megmondják hogyan bizonyíthatod.
2019. júl. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#2: személyes okmánnyal, ami fényképes, de pl. A számot kitakarva.
2019. júl. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a legtöbb ember ott nem is regisztrált soha?

Azért ez elég para, hogy kéretlenül ráadásul minden ok nélkül feltöltik másnak a képét, és így ismerkedjen neten keresztül az ember... bár én a tinderen és badoon kívül nem igazán használnék más oldalakat pont emiatt.

Írj az oldalnak.

2019. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az igazi para az, hogy azt is tudták, mit dolgozom, és mit dolgoztam azelőtt.
2019. júl. 24. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló esetén... Írsz az oldalnak, és intézkednek. Az én esetemben nem kellett bizonyítanom semmit.

Gondolom a probléma miatt felfüggesztették a fiókot, és annak tulajdonosát kérték fel, hogy igazolja, ő van a képeken. Ez a legjobb tippem, mivel én csak egy sablont üzenetet kaptam, hogy utánanéznek, és semmi többet. De a profil megszűnt másnapra.

2019. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Ohh, nálam is tudták :) Egy ismerős volt, mint kiderült. Rám rám írt az egyik illető, akivel "leveleztem" és segített kideríteni, miközben én a felfüggesztést intéztem.

Az ilyenek általában irigy, vagy más okból rosszindulatú közeli/távoli ismerősök. Nagyon ritka, hogy teljesen ismeretlen csinál ilyet. Nem elképzelhetetlen, persze, de a jelek szerint nálad sem ez a helyzet. Kivéve, ha minden információ nyilvános a Facebook adatlapodon. Ezért is érdemes privátra állítani az ilyen dolgokat.

2019. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

De ha rosszat akar nekem valaki, ez hogy derül ki? Lehet, hogy tök régóta fenn vagyok az oldalon. Most is csak azért derült ki, mert egy ismerős vett észre. Ha nem vesz észre, csak azt látom, hogy egy ismeretlen bejelöl facebook-on, amit meg azonnal törlök. Tehát nem tudom, ez nekem miért rossz. Ez azoknak rossz, akik ismerkedni akarnak, és átverik őket.


Nekem ez a sablonszöveg gyanús. Hogy sokan vannak fel ezzel a bemutatkozó szöveggel az oldalon.


A koromat pedig nem találták el. És privát a face-em.

2019. júl. 24. 22:32
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nekem ez a sablonszöveg gyanús. Hogy sokan vannak fel ezzel a bemutatkozó szöveggel az oldalon."


Mindenkinél ezt írja ki, aki még nem írt semmilyen bemutatkozót. :D De ez benne is van a szövegben. Létrehozol egy profilt, és addig automatikusan ez a szöveg van ott, amíg te nem írsz be valami egyedit.

2019. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!