Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párok gyakran szoktak ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok gyakran szoktak ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Strandon:


[link]


Inkább csak a fiatalok, vagy kevésbé fiataloknál is előfordul?



2019. júl. 25. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem hiszem mert pl én még nem láttam egy ilyet se
2019. júl. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Elképzelni nem tudom magunkat ilyeneket csinálni... :D Engem csak bele szokott bszni a vízbe vagy felborít, mondjuk annál ez jobb lenne. Igazából nem nagyon értem, hogy mi történik a képen és miért.

De ez amúgy a környezetből ítélve nem strand hanem otthoni medence. Ott oké, hogy ilyeneket csinálnak de strandon fura lenne szerintem.

2019. júl. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Szoktunk ilyesmit csinálni. Másokat nem figyeltem.

23/L

2019. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Szívesen megcsinálnám a párommal, de nem biztos hogy tudnám így tartani 10 percig.
2019. júl. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. Semmi extra, csak segít neki úgy megállni.


4. 10 percig nem igazán ajánlott! :D

2019. júl. 25. 15:32
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

"4. 10 percig nem igazán ajánlott! :D"


Miért nem ajánlott???????? Az a biztos.

2019. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%

Ilyen medencékben mi is szoktunk ilyesmit csinálni. Sőt, amikor barátokkal vagyunk, akkor egyéb bolondozásokat is- a párunkat hátunkra kapva a vízben versenyzünk ki "fut" gyorsabban, a lányok a fiúk vállára ülve próbálják lelökni egymást, ilyesmi klasszikus játékok. Szerintem ez nem annyira különleges, hogy rá kelljen kérdezni :D

A természetes vizekben viszont nem szoktuk.

2019. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze :)
2020. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!