Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor hívhatnám el a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívhatnám el a barátnőmet hozzánk egy pár napra?

Figyelt kérdés

Felvázolnám a helyzetet. Nemrégiben összejöttem egy lánnyal, de van egy kis szépség hiba a történetben. Nem egy városban élünk, és nem tudunk minden nap találkozni. Ismerjük egymást már régóta, az első randis találkozás előtt (ami egy hete volt) is beszéltünk egy hónapot neten. Az utóbbi egy hétben is találkoztunk négyszer, pár órára, de voltak olyan randik is, amelyek 6-7 óráig tartottak, telefonon is órákat beszélünk naponta, már az anyukájának is bemutatott. Tehát nagyon jól megvagyunk, minden szuper, és ezt mondta is, hogy milyen hamar eltelik mindig az idő. Ő is, én is szeretnénk többet találkozni, és mivel mindig én voltam eddig az ő lakhelyén, (nekem van jogsim) gondoltam, hogy jöhetne most ő. Szeretném azt is, hogy itt aludjon, de félek, hogy arra gondolna, hogy márpedig én most már szexelni akarok vele, és azért akarom, hogy nálunk jöjjön. Jó, nem igazán vagyunk már gyerekek, (ő 21 lesz, én 22) de teljesen megértem, ha neki még korai volna, eszem ágában sincs erőltetni. Nem tudom, hogy érdemes-e ezt már felvetni neki, mert ha azt mondom, hogy ha szeretnél aludhatunk külön szobában is, azt lehet picit furának tartaná, de ahogy mondtam, azt sem szeretném, hogy azt higgye, hogy mindenáron a szex érdekel.

Mitévő lehetnék?



2019. júl. 25. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha valami ilyesmi környezetbe mondanád: Arra gondoltam, hogy ha van kedved átjöhetnél valamikor hozzám, ne csak mindig nálatok legyünk. Kitalálunk programokat (itt akár fel is sorolhatsz párat), jól érezzük magunkat együtt és ha szeretnél itt is aludhatsz, ha nem, nincs semmi gáz, hazaviszlek.

Tudom ez a hazavitel gázos, de na, adj neki egy menekülő utat amivel valószínűleg nem fog élni, csak a tudat lesz megnyugtató hogy van. Ha pedig él vele, akkor ő még nem tart ott ahol te. Ezt pedig el kell fogadni. A ki hol alszikosat felejtsd el, ne magyarázd túl szerintem mert felesleges, érteni fogja. :D

2019. júl. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Így jó is volna, talán így a legjobb felvezetni.

Viszont ez a baj épp, hogy érteni fogja azt, amire nem gondolok. Egyértelműen a szexre fog gondolni, ami ebben az esetben logikusnak tűnik, de így nem jó, mert nem az a szándékom. Itt, egy anonim oldalon meg fölösleges lenne idegeneknek hazudni. Az volna a cél, hogy gördülékenyebben együtt, minél többet.

Mint mondtam, megértem, ha ő még nem tartana ott, és inkább a menekülő utat választaná, csak akkor az kellemetlen lesz neki is, nekem is, úgy meg pláne, hogy nem is azon van a hangsúly.

2019. júl. 25. 21:23
 3/4 anonim válasza:
szerintem mondd neki at amit #1 mondott,es ha látod rajta hogy ARRA gondola mire te nem,azonnal mondd el neki hogy te csak akkor fekszel le vele ha ő akarja.
2019. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
* ARRA gondol ,amire te nem
2019. júl. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!