Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok /nők szerintetek nem gáz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok /nők szerintetek nem gáz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, bocs ha rossz helyre írom a kerdest. A képet csupán azért készítettem h érthető legyen a helyzet illetve így jobban látszik a probléma. Szerintetek ez nem gáz? Nem áll a frkam meg is úgy tűnik. Főleg rövid nadrág, mackoba. Előtte jobban látszott de már feszesebb alsokat hordok mint anno. Volt hogy ez miatt elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Volt hogy megkerdeztek már hogy mi van neked áll a fszod? A férfiak véleményére is kíváncsi lennék hogy akinek hasonló gondjai vannak ti hogyan miként viszonyultok hozzá? [link]

2019. júl. 25. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem bejon,ha vkinek 0-24 h ban all a farka. Nalam pozitiv megiteles ala esik.

N/36

2019. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőként, de eddig ez a legbizarrabb, legfurcsább kérdés amit az utóbbi napokban láttam.
2019. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. De ne járj feszes alsóban, árt a termékenységednek.
2019. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Semmi extra. Észre sem venném az utcán.
2019. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy te milyen közösségben mozogsz. Se a problémádat...
2019. júl. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy pont az a baj, hogy feszülős, így nem tud kellemesen/ kényelmesen "elterülni"? Egyébként , lehet, hogy a nadrágfazonok rosszak:) Múltkor a boltban 20-ból 3 volt jó rám, ebből kettőt elhoztam , elől ez is nekem ott buggyos volt (lány vagyok. Amúgy majd fölvarrok mindkettőre 1-1 plusz gombot, és akkor jó lesz, akkor már nem fog lógni.) Visszatérve, lehet amúgy, hogy pont, hogy bővebb fazonokat kellene, hogy hordjál, amik takarásba teszik kicsit. A feszülős az nagyon kihangsúlyozza a formákat, az idomokat, a te esetedben például ez nem feltétlenül előnyös. Szóval lehet, hogy eleve túl szűkek a nadrágok, amiket hordasz. Ha nem jó, és mondjuk telik rá, akkor meg utána még magadra igazítod varrónővel .( Én nem vagyok az)
2019. júl. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*pl asszem, tudok valakit, aki mindig azt csinálja szerintem, hogy vesz egy nagyobb nadrágot, és akkor max varrónővel magára igazíttatja; a lábszára olyan érdekes kinézetű, és akkor közben meg furcsálltam, hogy az összes nadrágja olyan, mintha rá öltötték volna. És akkor eszembe jutott, hogy valszeg varrónővel szokta megcsináltatni. De viszont ez nem azt jelenti, hogy megveszel egy bővet,és akkor varrónővel ugyanolyan szűkre varratót, mintha eleve szűket vettél volna; csak ha pl nagy rád a dereka, vagy valami:):) De pl túl bővet sem kell venni, de szerintem próbáld meg a nem ilyen feszülős fazonok között keresgélni. :)
2019. júl. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*Kezdésnek a te méretedben, nem olyan feszülősek.


Pl még lehez az is akár, azt is el tudom képzelni, hogy eggyel kisebb méretet veszel pont, mint amekkora kéne.

2019. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

*Fiúnak nem kell testhez simulós szett. Pasikon szerintem az áll jól, hogyha ilyen lezser, kicsit eláll.

Tehát ne pont jó legyen rád, meg pont még beleférjél, meg feszüljön rajtad, hanem szépen az a férfias, amikor úgy nem simulnak rád a ruhadarabok:) Énszerintem.:)

2019. júl. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!