Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzónak talál, vagy közömbös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzónak talál, vagy közömbös lehetek neki ezek alapján?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akivel tegnap találkoztunk először, de társaságban voltunk. Először elkezdett piszkálni, nekem ez szarul esett, nem is nagyon reagáltam rá, csak kerültem. Nem tudom hogy minek szánta, mert tény hogy túl érzékeny vagyok sokszor. :D Aztán pár órával később sokkal kedvesebb lett, nem is értettem. Viccelődött, megérintett többször, sokszor hozzámszólt (de most más stílusban), figyelmes volt stb. Most ez akkor mit jelent? Nekem tetszik a pasi, de ezek után nem tudom hova tenni hogy mit gondol rólam.
2019. júl. 27. 09:30
 1/7 anonim válasza:
27%
Vonzónak tuti, az hogy szexelne vagy töb is már kérdéses.
2019. júl. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Tegnap látott először pasas. Tehát nem ismer korábbról, nem tudta hogy közeledjen feléd. Lehet hogy a csipkelődő stílusa máskor, más nőknek bejött, azért ezzel próbálkozott először. Mikor látta, hogy nem működik a dolog, stratégiát váltott. A fickó szerintem fejlődő képes. Szóval mivel úgyis bejön neked, próbáljatokismerkedni:)

Ja, és tuti bejössz neki. Ha nem tetszenél neki, fél percet sem szánt volna rád vagy nem is szólt volna hozzád.

2019. júl. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak taktikát váltott. Megdugna.
2019. júl. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért lett a kettes így lepontozva? :/
2019. júl. 27. 09:55
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Tipikus bunkó, aki a punciért képes tenni a szépet, de csak amíg meg nem kapja.

És látod te is bekajáltad....

2019. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tűnt úgy hogy csak ezért lett volna kedves
2019. júl. 27. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Fel akarta hívni magára a figyelmedet. Azért, mert bejössz neki. Szerintem ismerd meg, és dönts.
2019. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!