Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet másoknak kapcsolatu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet másoknak kapcsolatuk? Mi a titkuk?

Figyelt kérdés
Más biztos nem csalódott annyit mint én. Más nővel esetleg egyszer-kétszer szakítottak, míg velem már 2-szer, de még 2-szer én szakítottam, mert nem passzoltunk és veszekedtünk. Csak én mindig azt látom hogy mások már évek óta párkapcsolatban élnek, nem hogy otthagynák őket, hanem elveszik feleségül. Én meg akárhogy próbálkozom engem mindig olyan könnyen dobnak.
2019. júl. 27. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

"Más nővel esetleg egyszer-kétszer szakítottak, míg velem már 2-szer, de még 2-szer én szakítottam"

🤣

2019. júl. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Mert ők egyszerű emberek. Nekik sokkal jobban megy ez, mint nekünk komplikáltaknak. Aki egyszerű annak az emberi kapcsolatok mindig is "saját terep" lesz, mert nem aggódik túl semmit, nem fél, nem gondolja túl, csak úgy létezik.


Te biztosan nem ilyen vagy, ezért faragsz rá. Tudom, mert én is ilyen vagyok, túlgondolok mindent, túlaggódok sok dolgot stb.


De inkább ez, mint a "nézzétek a pelikánokat" egyszerűség.

2019. júl. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy mások jobbak. :(
2019. júl. 27. 12:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy normális családban nőttek fel, jó mintát láttak a szüleiknél. Nem is gondolnánk, hogy ez milyen sokat számít. De ha most megnézem az egyik ismerős családot, ott a szülők nagyon jó kapcsolatban vannak és már mindegyik gyerek férjhez ment vagy megnősült, nálunk pedig a szüleim kapcsolata katasztrófa, teljesen ellentétesen gondolkoznak mindenről, folyton veszekednek, teljesen elhidegültek egymástól, nem csoda, hogy egyikünknek sincs se nekem se a tesóimnak még párkapcsolata sem.
2019. júl. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb építsd fel magad lelkileg. Mindenki látja a másikon ha érzelmileg instabil, és az ritkán pluszpont..
2019. júl. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lizzy, te vagy az?
2019. júl. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!