Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsenek sehol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek sehol a magyar nők a világ 20 legszebb nők országai között?

Figyelt kérdés

[link]

Pedig annyira mondják, mondogatják hogy a magyar nők a legszebbek a világon. Hát a statisztikák, a szépségverseny eredmények és a szakértők összehasonlításai alapján nem...

A fenti listában említettek közül 3 országban jártam, Lengyelországban, Romániában és Ausztriában is sokkal szebbek a nők mint itt átlagban. Ezt személyes tapasztalataimmal is alá tudom támasztani.

Mi alapja van akkor annak a közhelynek, hogy a magyar nők különösen szépek lennének?


2019. júl. 27. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami ilyen mondás minden nemzetnél. Kivéve az angoloknál, azt ők sem gondolnák komolyan.
2019. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%

Ezek kiragadtàk 1.000.000-ból egyet.


Ausztràliàban is csùnyàk a lànyok a haverom volt ott egy olyan nőt nem látott aki igazi nő.


Ausztriàban Brinhildàk vannak,tenyeres talpas, kötött pulcsi hàizsàkos.


Orosz,ukràn,magyar ők a szèpek akàrki akàrmit mond.

Csak menjetek ki a Kijevbe,ott csak szexi nőt làttam komolyan a belvarosban egy dagadt igènytelen nő sem volt, mimd csinos,fullos, kivàlòan tudtak öltözködni is.


Nem hiàba az oroszok mèg szebbek veszèlyesek is mert pl nèmet palikat könnyen lehuzogatjàk.


Meg akkor mièrt ide jönnek csajozni nyugatròl ha az osztràk nők szepek?

2019. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2%
Szerintem a magyar nők egyáltalán nem szépek. 10-ből 1 talán, aki tetszik.
2019. júl. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

Ilyenek átlagban a magyar nők:

[link]

Szerintem nem szépek.

2019. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
Magyarországon tényleg sok szép nő van, legalábbis Angliához és Németországhoz képest mérföldekkel több. De a fent említett országokban több a szép nő, mint itthon. Kivéve szerintem az USA-t, ahol minden második ember gurul :D
2019. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Egyfelől, kik azok a szakértők? Milyen végzettséggel szakértenek? Hogyan gyűjtenek anyago? Mivel a cikk nem hivatkozik semmire, gondolom, az egyik ilyen szerkesztő összedobott egy cikket. Ezzel az a gond, hogy akinek nem jönnek be az enyhén színesebb bőrű nők, azok ezek közül jópár ország nőit nem fogják kicsit sem vonzónak találni. Rengeteg fülöp szigeteki nőt (azaz embert ismerek)nagyon csúnyák. Talán nem a néhány modellből kéne kiindulni.

Az ízlés egyéni dolog, ráadásul. Ja és olyan sincs hogy magyar vagy épp lengyel nők, homogén massza. Vannak minden nemzet leányai között szépek és csúnyák is.

2019. júl. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se a holland, se a Venezuelai nem szép, a román meg egyenesen ijesztő.
2019. júl. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy milyen a merítés. Egy sokkal nagyobb népességű országban mindenből több van. Meg kinek mi a szép. Szépségversenyeken én azt hallottam, a magyar lányok nagy baja, hogy sokszor túl nagy a csípőjük a váll szélességhez arányítva ( körte alkat) ebben az esetben - hiába szép a pofikája- nem tud kikerülni egy világversenyre, ahol alkatilag is meg kell felelni bizonyos szabályoknak.
2019. júl. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!