Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a jelenség és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez a jelenség és miért alakult ki?

Figyelt kérdés

És főleg: hogy szabadulhatnék meg tőle?

Lényeg, lassan 3 évvel ezelőtt találkoztam egy nálam 10 évvel idősebb férfival, aki már az első pillanattól kezdve nagy hatást gyakorolt rám. Nem tudom elmondani, de attól a perctől kezdve, hogy bemutatkozásnál kezet fogunk, valami nagyon fura dolgot éreztem, és azóta egyetlen nap sem telt el úgy, hogy ne gondolnék folyamatosan rá. Röviden: vonzódom hozzá.


A különös az egészben, hogy egyáltalán nem az esetem. Sem külsőre, sem a belső tulajdonsáigait illetően. (Igazából egy hízásnak és őszülésnek indult középkorú, korlátolt és rugalmatlan pasasról beszélünk). Emellett elég zűrös az anyagi és családi háttere,

ráadásul soha egyetlen kedves gesztust sem sikerült tennie. Még akkor sem, ha én emberileg és szakmailag is indokolatlanul jó fej voltam vele. Sokszor még a legelemibb protokolláris dolgok sem sikerülnek neki. Pl. már a második találkozásunk alatt szándékosan került, nem köszön, levegőnek néz, illetlenül kommunikál, nem néz a szemembe/rám, ha beszélünk (eleinte még hátat is fordított), és volt, hogy nyíltan nekem esett és mindenféle valótlansággal is megvádolt.


kérdés:

1. miért vonzódom egy olyan alakhoz, aki ennyire nem vesz számításba?

2. hogy vethetnék mindennek véget?


Megjegyzés (és az önfényezés helye :D ):

én többek szerint relatív csinos, értelmes, szórakoztató vagyok, és több, sokkal jobb lehetőségem is lenne kapcsolatra,de valamiért mégis ez az alak foglalkoztat.


2019. júl. 27. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért vonzódsz Hozzá mert annyira nem vesz számításba. És hát mi, nők, már csak ilyenek vagyunk.


És nincs miért, vonzódsz Hozzá, erre ne is keress magyarázatot.


Próbáld elkerülni a találkozást Vele, járj társaságba, ismerkedj, és hátha elfelejted. Ha nem, nem tudsz mit tenni, rabul ejtett és a hatalmába kerültél, ne küzdj ellene.

2019. júl. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak azért érdekel, mert tesz rád... Ha összejönnétek, akkor már szimplán meg akarnád ölni.
2019. júl. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, többen ezt mondják, hogy azért vonz, mert távolságot tart és mert levegőnek néz, de az a baj, hogy ez már a legelső pill-tól kezdve elkezdett vonzani, és nem csak azután, hogy otromba módon viselkedett/viselkedik.
2019. júl. 27. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ne légy lekvár! Vegyél erőt magadon!
2019. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!