Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előjötehnek exem érzései?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előjötehnek exem érzései?

Figyelt kérdés

Együtt voltunk két évig, majd szakítottunk de azt akarta legalább barátok maradjunk. Én fél évig megkértem ne keressen hogy könnyeb legyen az elvállás.

Na ő épített magának életet,ahogy én is de most újra összefutottunk és nagyon jól kijöttünk. Viszont nekem kezd sok lenni, Hogy már mindennap ír,és egész nap. Meg minden este hív és már most találkoztunk nem rég de már tervezi a következőt😕..Én elég sokszór megmondtam neki,hogy oké higy BARÁTKOZUNK ,de nem lesz békülés. Ő ezzel egyet is értett, viszont én kezdek aggódni emiatt,hogy minden lépése után üzen nekem.A téma értelmetlen, se eleje se vége. Többszőr probáltam egy kicsit lerázni,de mutánna ugyanúgy írni kezett.

Most mit kéne tenni?


2019. júl. 28. 18:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt mondd el neki, hogy vegyen vissza, mert nem oké a dolog . Zavar és már nincs rád hatással, az viszont kihoz a sodrodból, hogy legyetek barátok persze de nem kell minden nap minden momentumról tudatnia ehhez. Vegyen vissza, vagy letiltod és hidd el később lehet neked is jobb lesz úgy.
2019. júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!