Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen cikkek miért léteznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen cikkek miért léteznek, miért számít ez az írás színvonalasnak?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az írás ami a férfihangon is megjelent egy kulturálatlan szemét. A legszemetebb részt idézném:


"Ennek a jelenségnek köszönhetjük azt is, hogy a nő születése pillanatától értékes, de a férfi csak azáltal válik azzá, ha letesz valamit az asztalra. A férfi fogyóeszköz, tizenkettő egy tucat csereszabatos alkatrész, ami csak akkor válik jelentőségteljes valamivé, ha fel tud mutatni valamit, ami egy nőnek érdekes."


Magyarán a férfiak a fogyasztók, akiknek le kell tenniük valamit az asztalra, ami a fizetőeszköz és a nők termékeknek, akiket meg kell venni. Mi ez a szexizmust most őszintén? 21. században ennek kell lennie a szellemi nívónak? Észak Nyugat Európába kb. az egész társdalom megvetné ezeket a szemét gondolatokat, amik a társadalom lelkét is mérgezik. Hogy lehet ennek a hazugságnak hinni? Meg, hogy lehet hányinger nélkül ezt elolvasni? Mikor olvastam már szinte a vödröt kerestem olyan rossz ez a cikk.


Azért kérdezem, mert voltam egy olyan csoportban, ami az apu azért iszik, mert te sírsz facebookos csoportja volt (Puzsér és a Fam szokott ott elődadásokat tartani) és a sok hülye álértelmiség ezt a szart küldözgette. Nem egyszer számtalanszor az orromhoz dörgölték ezt a szart. Mivel én azzal próbáltam érvelni, hogy valójában nincs különbség a férfi és a női agy között, azért viselkedik különbözően a két nem, mert másként szocializálják a férfiakat és a nőket. Erre kitalálnak olyan legendákat, hogy más a két nem, mert mások az ösztönök, baromság. Annak idején jártam erre az apu azért iszikre és a Puzsér, Fam gondolkozása a nőkről is teljesen kiábrándító, tipikus kelet európai, még ott tartanak gondolkozásban, mint a tinik, hogy a nőket fel kell szedni és hazudozni nekik. Egy normális felnőtt ember nem így gondolkozik. Nem az jut eszébe egyből, hogy jaj, de megb@$znám, hanem egy normális ember csak megszeretné ismerni azt, aki szimpi neki és akkor jön össze kettejük között a kapcsolat, amikor össze kell jönnie. Engem az aggaszt, hogy nagyon sokan gondolják így ahogy a cikk levan írva és eskü a sokat szidott lmbt-s emberek ennél színvonalasabban gondolkoznak. Szerintem az is egy hülyeség, hogy ki hetero, ki homoszexuális, nem tök mindegy ki kihez vonzódik? A heteroszexualitással is az a bajom, hogy az emberi gondolkozást beszűkíti és olyan társadalmi gondolkozásra kényszeríti az embert, hogy ne különbözz a többiektől légy olyan, mint a többi. Mondom ezt heteróként.


Ez a színvonal szerintetek nem mérgező? Kíváncsi vagyok a válaszaitok után a nemetekre és a korotokra, mivel szeretném tudni, hogy ez a cikknek nevezhető förmedvény kiknél elutasítóbb inkább. Légy szíves kerüljétek a személyeskedő hangnemet és az ilyen csúfolódó kulturmarxistázódást és, ha válaszoltok akkor próbáljatok meg érvelni!


2019. júl. 28. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nem olvasok ilyeneket, pont azért mert csak felhúzna.

Olyan kb., mint a konteós oldalak ahol várják az apokalipszist. Megy a hergelés aztán sehol semmi. Nincs köze a valósághoz.

2019. júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Kérdező, teljesen nyugodt lehetsz, ez egy marginális, semmit sem számító kisebbség hangja. Színvonalasnak sose számított. Vannak, akik szerint az, de hát ez az ő saját külön szellemi nívójukról tanúskodik csak. Komolyan venni mindig csak egy törpe kisebbség fogja.

A férfiuralom örökre véget ért.

2019. júl. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%

Ez egy viszonylag normálisan megfogalmazott cikk (legalábbis az idézet alapján), mely tükrözi egy szunkultúra véleményét a nemek tarsadalmi viszonyairól. Nem kell vele egyetérteni, sem terjeszteni (mint most te :). Felháborodhatsz rajta, vitába szálhatsz velük, vagy figyelmen kívül is hagyhatod.


Én általában szívesej vitatkozok dolgokról, de nincs kedvem elolvasni. Valószínűleg van benne némi igazság / féligazság, amire az egész építkezik, és ezért olyan megosztó. Ha csak hülyeség lenne, mindenki leszarná.

2019. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

> Mivel én azzal próbáltam érvelni, hogy valójában nincs különbség a férfi és a női agy között, azért viselkedik különbözően a két nem, mert másként szocializálják a férfiakat és a nőket.

Ez biológiailag nem így van. Rengeteg a különbség a férfi és női test, illetve agy között. Nem olvastam el a cikket, így arról nem tudok véleményt mondani, de ezt a tudománytagadó "progresszív" baromságot jó lenne elfelejteni.

2019. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%

> A férfiuralom örökre véget ért.

Szuper, akkor többet nincs szükség feminizmusra sem. Éljen az egyenlőség!

2019. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"Mi ez a szexizmust most őszintén? 21. században ennek kell lennie a szellemi nívónak? Észak Nyugat Európába kb. az egész társdalom megvetné ezeket a szemét gondolatokat, amik a társadalom lelkét is mérgezik. Hogy lehet ennek a hazugságnak hinni? Meg, hogy lehet hányinger nélkül ezt elolvasni? Mikor olvastam már szinte a vödröt kerestem olyan rossz ez a cikk."



micsoda érvek

2019. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Örülnék, hogyha egy kisebb szubkultúra része lenne ez, de én nem ezt látom, hanem a többség ezt a nézetet vallja.
2019. júl. 28. 18:52
 8/10 anonim ***** válasza:
4%

Nem a nők a termékek, hanem van egy termékük, ami voltaképpen inkább szolgáltatás kategória (nem, nem a szexre célzok), mégpedig annak képessége, hogy a férfi reprodukálódhat (azaz pótolhatja saját magát). És igen, emberi számítás szerint (ha megéli), a nő születésétől fogva rendelkezik ezen lehetőséggel, mint értékkel. Természetesen a férfiak is megb*hatók, csak ugye az nem ilyen ultimate reward jellegű dolog.

33/f

2019. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az interneten mindenki azt hány ki magából, amit akar nagyjából.

Nem kötelező olvasni, van ezer másik blog.

Nem kötelező másokat győzködni.

Keress színvonalasabb olvasni valót, ami nem baxa fel az agyadat.

2019. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy tetszik-nem tetszik, ugyan olyan ösztöneink vannak, mint az állatoknak. Annyi különböztet csupán meg minket ettől, hogy tudunk, ha akarunk az ösztöneink elé látni, tervezni és helyezni egyéb dolgokat, akár a saját/egyéni kárunkra ezt hol gondolkozás nélkül megtesszük, hol gondolkozunk rajta, hol gondolkozás után nem tesszük meg, hol gondolkozás nélkül nem tesszük meg. Röviden összefoglalva intelligenciánkból adódóan lehetőségünk van választani. Ettől függetlenül végtelenül álszentnek tartom, mikor azt állítja valaki, hogy semmilyen ösztöne semmilyen befolyással nincsenek a választásaira napi szinten, hiszen az ezekre adott reakcióink/késztetéseink igen erősek, némelyikre automatikusak/reflexszerűek. Pl visszatarthatom a lélegzetem, de mihelyt eszméletemet vesztem, újra elkezdek levegőt venni. De a kajálás/ivás késztetésének is igen nehéz ellenállni, próbáld meg csak 3 napra, szerintem enni-inni fogsz előbb vagy legkésőbb akkor. Persze úgy könnyebb, ha valami OKA van, pl böjt, aszkézis, valakinek odaadod, hogy neki legyen---->példát mutass... de ugye ebben is az eseti jelleg és a választás lehetősége a példa, hiszen, ha éhenhalsz, azután ugye már nem tudsz segíteni, minél többen halnak meg, annál kevesebben tudnak segíteni stb... szóval az ellene menni az ösztöneidnek az életed árán akár, az csak arra példa, hogy te mennyire gondolod komolyan az arra való hajlandóságod. Nem kell mindenkinek Jézus Krisztusnak lenni.

33/f

2019. júl. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!