Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gond, ha a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gond, ha a barátnőm exe jobban néz ki mint én?

Figyelt kérdés

Már hallottam róla, néha még szóba kerül, ha olyan a téma és mond vele kapcsolatban valamit. Személyesen nem ismerem, képeken láttam, és hát szerintem vonzóbb külsőre mint én. A másik, ami kicsit aggaszt, hogy három hete együtt vagyunk, de még nem feküdtünk le egymással.

Szerintetek lehetséges az, hogy én mégsem jövök be neki annyira? Mivel ő pincérnő egy jól menő helyen a belvárosban, félek, hogy talál mást.

23 évesek vagyunk mindketten.



2019. júl. 28. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmit nem számít. Kúrj klasszisokkal jobban az exnél és akkor nem lesz ok aggodalomra.
2019. júl. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

> Mivel ő pincérnő egy jól menő helyen a belvárosban, félek, hogy talál mást.

lol

2019. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az nem fog menni szerintem, legalábbis egyelőre biztos nem.
2019. júl. 28. 18:37
 4/11 A kérdező kommentje:
2-es: Igen, oda jár bulizni Budapest színe java, mindenki leszólítja.
2019. júl. 28. 18:38
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel az erővel miért vagy vele? Tele vagy félelmekkel és kisebbrendűségi-komplexussal, ez így nagyon gáz.
2019. júl. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ez a kapcsolat ha így halad tele lesz feltekenykedessel.
2019. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem lenne semmi féltékenykedés, ha tudnám az igazságot. Elmondani viszont nem akarom neki, mert akkor jönne az, hogy nem bízok benne, magamban pedig pláne.

Lehet, hogy azért nem akart még velem lefeküdni, mert normális lány, vagy csak pusztán nem kíván eléggé?

2019. júl. 28. 19:03
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
3 hete jártok, könyörgöm. Miért evidens, hogy ekkorra már szex kell, hogy történjen?
2019. júl. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%
Vagy talán azért nem feküdt le veled, mert nem egy ribi, aki minden pasinak beadja a derekát 1 hét után. Remélem még az akció előtt rájön, hogy mekkora balféket fogott ki, és megválik tőled. Aztán kereshetsz olyat, aki már az első randin szétteszi.:)
2019. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódjál ilyeneken. Veled van, akko téged választott. Azt kész. Az exe már a múltja,valami nem működött vele, ezért szakítottak. Most te vagy neki.
2019. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!