Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért nem szeretik ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért nem szeretik ha a pasi szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés

Több ismerősöm is járt így meg én is mikor mondtam a csajnak hogy szerelmes vagyok belé akkor mintha elszomorodnának vagy megijednének. ez miért van vagy ilyenkor mi zajlik a nő fejébe mert miért tolja el magától a férfit?

nők véleményére lennék kíváncsi elsősorban.

Idióták kíméljenek...



2019. júl. 28. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A nők azt szeretik, ha olyan pasi szerelmes beléjük, akibe ők is. Ilyen egyszerű.
2019. júl. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Gondolom nem te vagy álmai pasija. Ő tőle nem vette volna biztos zokon...
2019. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudja viszonozni az érzelmeidet. Plusz ha előtte jóban voltatok, akkor ezzel el is veszíthet egy jó ismerőst.
2019. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Plusz, eleg sokszor, ha a pasi ezt mondja, akkor viszonzast var, ami ertheto persze, csak ahogy az elso is mondta, valoszinuleg ok meg nem szerelmesek.


Neha az idozites is rossz, tul koran van kimondva

2019. júl. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért, te örülsz neki, ha olyan nő szerelmes beléd, aki semmit nem mozdít meg benned??
2019. júl. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ,h adott esetben nem jön be neki a csávó, de nem akarja megbántani, és eltűnödik, hogy megbántás nélkül hogyan magyarázza el szépen, kedvesen , hogy vissza van utasítva, de tényleg úgy, hogy ne legyen bántó. Ha olyan szerelmes beléjük, akivel ők nem éreznek semmilyne szinten kölcsönös vonzalmat, akkor az úgy kellemetlen. Te se akarnál mindenkivel járni:) És ez így is van rendjén; nem kell mindenkinek az első udvarlójával rögtön összejönne. :) Ha nem tetszik neki, akkor lépjenek tovább, amíg olyasvalakit nem talál mind a kettő emberke,akikkel jól érzik magukat, és vonzónak is találják,meg a személyiségük is tetszik kölcsönösen:) Vagy pl lehet, hogy mondjuk a csajnak már van valaki, akivel szívesen össze jönne, de ő meg rá se bagózik, erre aki meg őbelé szerelmes, megint felhívja a figyelmet a szerelemre; erre meg pedig elszomorodik, mert megint eszébe jut a csajnak, hogy "Jaj, még mindig nem viszonozza..." Márhogy akibe meg a csaj szerelmes, lehet, hogy még pl kapcsolatban is van valaki mással, de rosszabb, kellemetlenebb érzés, ha nincs kapcsolatban a másik illető, és mégsem viszonozza.
2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutóbb olyan volt, hogy a csaj vallott nekem, és amikor válaszoltam, hogy kölcsönös a dolog, akkor lelépett, és azóta se áll velem szóba. Vannak abszurd dolgok, az biztos.
2019. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sokszor olvasom, hogy azt írja egy srác, hogy szerelmes egy lányba és hogy mondja el neki? De miért gondoljátok, hogy ez jó ötlet? Én rohadtul megijednék vagy nem tudom, hogy kezelném ha egy ismerősöm/kollégám/csoporttársam csak úgy a semmiből közölné, hogy szerelmes belém. Oké? Köszönöm?

Ha akarsz a másiktól valamit, bókolj, udvarolj, hívd el randira. Egy kapcsolatot fel kell építeni. Attól, hogy azt mondod "szerelmes vagyok beléd", nem leszek én is egy varázsütésre.

24N

2019. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert a legtöbb nőnek rossz tapasztalatai vannak ezzel. Sok férfi nem képes elfogadni az elutasítást, zaklat, ijesztget, ott a veszély, hogy megerőszakol, meggyilkol, elvárja, hogy a nő viszonozza. Ettől félnek a nők.
2019. júl. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

1-es nagyon jól megmondta! :D


na igen ez igy van ezért sosem szabad ugy kezdeni hogy szerelmes vagyok beléd! hanem teccő szét huználak! :D na jó ezt sem ilyen formában de ezzel nagyobb az esélye hogy össze jöttök mint ha letámadod hogy halálosan szerelmes vagy belé és ha nem lehet a tiéd akkor megszünik a világ benned! ez rá ér mikor már együtt vagytok!

2019. júl. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!