Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi baja van?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jó barátok vagyunk. Próbálkoztam már nála, de visszautasított nem is egyszer, bár elmondása szerint bejövök neki, de barátja van. Bármennyire is szerettem, elfogadtam, hogy oké, legyünk akkor csak barátok, legyen boldog. Közben megismertem egy baratnőjét, akivel nagyon jól elvagyunk és elcsattant egy csók. Itt kezdődik a csavar a dologban. A lány (barátom) ki van akadva, hogy ilyen könnyen túltettem magam rajta (?), és hogy csak ennyire volt fontos nekem.

Hogy van képe ezt felhozni, amikor bármit megtettem volna érte, de folyamatosan visszautasított? Amikor csak egyszerűen oda kellene álljon elém megbeszéljük. Velem lenne a baj vagy tényleg ilyen "mi a fa*z ez?" szituáció?


22f / 21l


2019. júl. 28. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég kis gané vagy, ha van barátja és ennek ellenére ostromoltad a csajt.
2019. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zsofimágus ***** válasza:
Szerintem ha ilyen bolond a csaj, akkor hagyd a barátjával.
2019. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azon háborodott fel,hogy a barâtnőjével jöttél össze.Kb. mást nem is választhattál volna.Én se hinném el,hogy olyan nagyon odáig van értem az adott pasi,ha aztán a barátnőmmel kavar .

Veled is van baj,meg a csajjal is.Ő jelezte pasija van,de tetszel neki.Ő arra számított nem teszel le róla,hisz számtalanszor bepróbálkoztâl.Majd jön a hirtelen felismerés,hogy ennyi volt részedről,és még a szemêly,akivel kavarsz ,az se valami ismeretlen.

2019. júl. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!