Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ghostolt, de nem teljesen? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghostolt, de nem teljesen? Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Adott a helyzet: Online ismerkedés, három hónap ismertség, én a lány, ő a fiú. Randizni is voltunk már kétszer, a másodikon megbeszéltük, hogy mint kapcsolat nem tudna működni a dolog, de egyébként mindig nagyon jókat beszélgettünk, szóval barátság "maradt" belőle.A második randi után is simán elbeszélgettünk még hetekig, de egyszer csak nem írt vissza az üzenetemre. Semmi esetleg bántót/sértőt nem írtam, csak leláttamozott és nem is írt azóta se. Viszont instagramon az összes történetem megnézte, sőt, még az azóta kitett képemet is belájkolta, amiket nem értek. Ha már szó nélkül elvágja a fonalat köztünk, miért nézi és lájkolja a képeimet? Tényleg nem értem, mert sose mutatta jelét, hogy esetleg unná a beszélgetést vagy az egész helyzetet. Nem akarok duplán írni neki, mert ha egyszer nem kíváncsi rám, nem erőltetném magam rá, de idegesít a helyzet. Valaki volt már hasonló helyzetben? Mi volt a megoldás? Én lassan 20 leszek, ő 23 múlt.

2019. júl. 28. 22:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
20%
😂😂😂
2019. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
szerintem is nevetséges ez az egész online helyzet, először és utoljára ismerkedem neten:D
2019. júl. 28. 22:13
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Ő többet akart, te nem, ezért elvágta a.....
2019. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
60%
Nincs a netes ismerkedéssel baj, de ha valaki elutasított, akkor 1) miért foglalkozol vele, 2) miért a párkapcsolatok kategóriában kérdezed meg...
2019. júl. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván reménykedett benne, hogy lesz több is idővel. Aztán nem lett, de azért rád van pörögve, ezért csekkolja miket posztolsz.
2019. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
utolsó: párkapcsolatnak indult a kettőnk ügye is, csak nem jött össze, szóval szerintem még így is ez a legrelevánsabb kategória
2019. júl. 28. 22:16
 7/20 anonim ***** válasza:
34%
Megcsókolnálak. 🙂
2019. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Ki ez már megint egy fatökü pasi, mit leseget, nyomuljon rád, akkor lesz csak vele valami.

"Megbeszéltük..." nem megbeszélni kell, istenem, mindketten érdeklitek egymást. Akkor minek ez a barátság baromság?

2019. júl. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
azért nem működne köztünk kapcsolat, mert én amerikába költözöm három évre minimum, és nem szeretnénk távkapcsolatban élni:)
2019. júl. 28. 23:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
És ezt pont a két randi között tudtad meg.
2019. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!