Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki aszexuális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki aszexuális?

Figyelt kérdés

Mesélnétek egy kicsit arról, hogyan fogadta a környezet (ha egyáltalán tud róla), esetleg aki közületek párkapcsolatban van, hogyan ismerkedtetek meg a párotokkal?


Tudom, hogy ez kérés inkább, de kérdésnek is felfoghatjuk, mert segítene nekem tisztábban látni a témával kapcsolatban.


2019. júl. 29. 00:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
Jelen.
2019. júl. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Engem mindenki kinevetett, hülyének néztek és azt mondták nincs ez így, csak még nem találtad meg a megfelelőt..... .___.
2019. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem értem.. Ez miért tartozik a környezetedhez? Senkinek semmi köze hozzá! Max, ha lesz partnered.
2019. júl. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Tiszakanyar válasza:
Én is aszexuális vagyok. Nem mondtam el senkinek igazán, csak a barátaimnak, ők meg elfogadták, hogy ez van. A barátnőt meg már elengedtem, nem lesz sosem, mert sajnos nem találok aszexuális lányt semerre.
2019. júl. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%

Kezdem úgy érezni, hogy én is az vagyok bizonyos szempontból.


(Lány)

2019. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Barátaim tudnak róla, legtöbbször kiröhögnek és ízléses poénokat szórogatnak mint "majd ha jól megdugnak nem leszel az" illetve "majd 20 év múlva te leszel a legnagyobb ku*va". Bájos.
2019. júl. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a válaszokat!


Szerintem nem vagyunk egyáltalán reménytelen helyzetben, az embernek joga van úgy èlni, ahogy akar! Simán lesz párunk!!!

2019. júl. 29. 20:19
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a barátom nem aszexuálisként elfogadta, hogy nem igénylek túl sok testiséget, aktust egyáltalán nem és nem is szeretném kipróbálni. Egy ilyen srác ritka, mint a fehér holló.
2019. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Tiszakanyar válasza:
8-as, én őszintén a legjobbakat kívánom neked, viszont meg kell mondjam őszintén, hogy pár hónapnál többet nem adok a kapcsolatotoknak. Vagy ha mégis, akkor valószínűleg ő is aszexuális, csak nem tud róla. Vagy még kicsik vagytok, és úgy is későn érő a srác, akkor lehet szó pár évről. De amint előjönnek belőle a természetes ösztönök, sajnos ott vége lesz a kapcsolatotoknak, ha tőled nem kapja meg azt, ami egy egészséges férfinak kell. De persze ne legyen igazam, csak sajnos ezek tények. De hátha nálatok tényleg valami csodás kivétel lesz. Drukkolok! ^^
2019. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. 18/L
2019. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!