Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen csúnyán beszélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen csúnyán beszélni a másikkal, ismerős? Volt már ilyen? Elfogadható?

Figyelt kérdés

Szerintem egy kapcsolatban ha már részegre issza valaki magát se szabadna csúnyákat mondania a másiknak, nem?

Bár biztos vannak akiknél ez megszokott, nem? Olyan is van ?!


Én viszont úgy gondolom nem fér bele egy jó kapcsolatba az ilyen. Ráadásul többször... akármennyire is szerethetem az embert nem fog megváltozni, később csak durvább is lehet. És nem egyszer fordult már elő, hogy olyanokat mond részegen amit kb egy idegenek akit utálunk annak mondhatnánk. Vagy túl reagálom ??

Segítsetek :)


2019. júl. 29. 06:39
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Részegen sem beszélhet veled csúnyán, nekem legalábbis ez nem fér bele. Az én párom is szokott inni sajnos, de soha nem fordult még elő olyan, hogy agresszív lett volna, vagy szidott volna bármi miatt.

Nem reagálod túl.

Az alkohol mindenkiből mást hoz ki. Akiből agressziót, azzal nagyon vigyázni kell, pláne ha nem csak szökőévente egyszer iszik.

2019. júl. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Már a piálás sem elfogadható, szerintem.

Akaratgyenge emberek hobbija, x időn belül egy semmire sem használható, emberi roncs lesz mindből.

Mellettem kocsma, sajnos tudom, miről beszélek.

Hétvégét itt tölti apuka, anyuka őrjöng otthon apukával, gyerekek is a kocsmában játszanak.

Nem sokban különböznek a drogdílerektől a piaárusok.

2019. júl. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A részegség sem elfogadható. Úgy gondolom, a legminimálisabb tisztelethez már hozzátartozik, hogy az ember nem használ semmilyen tudatmódosítót. 1-1 sör belefér, nyilván, de a részegség szerintem nem.
2019. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt is mondjak, hogy a reszeg ember oszinte. Feloldodnak a gatlasok, es batrabban kimondja amit gondol.


Amugy szerintem se fer bele semmilyen kapcsolatba ez, hogy csunyakat mondunk a masiknak. Az alapveto tisztelet hianyzik, vagyis ez mar nem kapcsolat igazan.

2019. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
Nálam is a részegség már kizáró. Az már csak hab a tortán, ha elveszti a kontrollt és így beszél veled. Hány évesek vagytok? Nem, nem megszokott normális embereknél.
2019. júl. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom. Nincs tisztelet sem.

Az meg hogy részeg ember őszinte és kimondja amit amúgy nem merne az meg az én esetemben elég érdekes lenne. Mert nem öltözök kihívóan, semmi sincs kint, nem beszélgetek egyetlen egy fiúval sem.


Bosszantó

2019. júl. 29. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!