Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a baj, ha zavar és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, ha zavar és nyálasnak tartom, hogy a párom szerelmes verseket ír nekem?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk. Az elején tetszett, hogy verseket ír nekem, de most már zavar. Nagyon nyálas és klisés az összes, ráadásul túlzóak is. Beszéltem vele erről és mondtam, hogy nem kell verseket írnia, jobban esik, ha megölel. De nem értette meg, mert állítása szerint ő művész és így fejezi ki magát. De nem művész, van normális munkája és csak szerelmes verseket ír, mást nem.

25N és 28f


2019. júl. 29. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs veled baj, én sem bírom a túlzottan nyálas, csöpögős dolgokat. Lehet nem igazán illetek össze.
2019. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem művész, "csak" művészlelke van.Érzékeny, érzelmes, romantikus.

Te nem ilyen vagy, és nem is jön ez be Neked.

Megértelek.

Hosszútávon nem hiszem,hogy működni fog a kapcsolatotok, ez idegesítő és kiábrándító lehet.

2019. júl. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól még lehet művész, hogy van hétköznapi munkája is.

Engem is zavarna, nagyon nem ez a típus vagyok.

2019. júl. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha pocsék verseket ír, amiket ő jónak tart, akkor már az elején is zavart volna, később meg aztán pláne. A jó verseket szeretem, olyannak még örülnék is.
2019. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!