Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fog jönni az idő, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fog jönni az idő, amikor az emberek megértik, hogy nem minden férfinak van szüksége komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Számomra teljesen szükségtelen a komoly kapcsolat, egyszerűen megőrülnék benne, idegesítene.


Tök jól érzem magam: tanulok, dolgozok, utazgatok, sportolok, csajozok, van több hobby-m is még.


Tökéletesen el vagyok így, ezt az életformát akarom tartani.


De úgy érzem, sokan lenéznek emiatt, mert elvárás, hogy "lassan ideje lenne egy állandó barátnőt szerezni, megnősülni, stb.


Egyszerűen érthetetlen, hogy míg én tiszteletben tartom mások életét, de másoktól kapok egy szúrós megjegyzéket, vagy megnyilvánulásokat, mert nekem az egyéjszakás szexkapcsolatok, a pénzcsinálás, meg egyéb dolgok fontosabbak, mint hogy szerelmi életem legyen.


Igen, fontosabbak.


De miért baj ez?


2019. júl. 29. 09:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Kispofám, nekünk teljesen mindegy.
2019. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem baj. Szerintem sokan inkább irigyek, hogy te így tudod élvezni az életet :)
2019. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, akkor mi a probléma, ha ennyire jól érzed magad? Nem is értem, ez már a 100ik kérdés ebben a kategóriában, ami erről szól, pedig mostanában nem járok fel túl gyakran.
2019. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden embernek más a véleménye.

Szívük joga azt gondolni rólad amit akarnak.


Már csak az a kérdés, hogy miért foglalkozol velük, ha jó így neked?

2019. júl. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem és pont nem érdekel az életed. Szép napot!
2019. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
7%

Én is kaptam már kolléganőtől olyan megjegyzést, hogy mikor lesz már hivatalos barátnőm, lassan kifutok az időből, gyerek nem lesz? Az idióta azt sem tudja, hogy konkrétan barátnőt nem találok, mert eléggé megfontoltan keresek, INFJ férfiként eleve egy necces téma a társkeresés, mert mi nehezen nyílunk meg és nagyon kevés embernek. Pedig voltak már barátnőim, de sosem ilyen na akkor gyerünk, majd én csajozni fogok típusú sablonos, felszínes attitűd mentén. Élethelyzetek szülték. Nem vagyok és nem is akarok olyan férfi lenni, aki eljátssza a Casanovat, összehord minden zagyvaságot a nőknek, hogy beadják a derekukat. Ezért is nincs évek óta senkim, mert bár vágyom rá, de elvagyok, mint a befőtt nő nélkül is. Eleve magányosabb, introvertált típus vagyok, nincs igényem folytonos lüktető eseményekre, mint a emberek jó részének, mindamellett túrázni is járok, kimozdulok kirándulni baráttal, futok, főzök, fotózok, bringázok, csavargok, tehát nem vagyok besavanyodva. Csak nem hajtom a nőket, mert akinél kezdeményezés történt, valamiért folyton meghiúsult a siker.

Ez a kolléganő meg olyan, hogy van két gyereke, férje, de egy kalap szar a házassága, hol ő, hol a férje qrt félre az idők során. De biztos értelmes nő, meg követendő példa... 😃

Élj úgy, ahogy jónak látod. Én neked adok igazat. 31F

2019. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem van egy ilyen rokonom, akár ő is írhatta volna a kérdést. Az a baj csak ezzel, hogy oké, hogy utazgat, sportol, hobbyzik, nagyon jó munkája van. Ezzel együtt amit nem értek, hogy a szabadideje nagy részében mindig családos rokonnál, vagy családos jóbarátnál lóg. És nem keveset. A kisgyerekes lánytestvérénél van órákig, van, hogy napokig szinte oda megy "haza", és a lakásába csak este későn ér haza. Hétvégéket van a szintén kétgyerekes legjobb haverjáéknál. Szóval valami akkor sem kerek.
2019. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egészségedre.

Élj úgy, ahogy szeretnél.

2019. júl. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Élőben nem ennyire toleránsak az emberek. Azt vettem észre, hogy rendesen húzzák a szájukat, amikor az életemről van szó, és burkolt felsőbbrensűséget mutatnak, hogy ők mennyire büszkék az 5 éves párkapcsolatukra, én meg mennyire egy trehány ember vagyok, hogy így 30 körül nem tudtam kialakítani egy szerelmi kapcsolatot. Igen, pontosan ezt gondolják.
2019. júl. 29. 11:48
 10/16 A kérdező kommentje:

#7


Én nem lógok olyan ismerősnél, aki családos (egyrészt nincs is szinte)


A gyerekkori haverommal, aki családot alapított max akkor találkozok, ha az utcán összefutunk. A húgommal is már hónapok óta nem találkoztam (most fog férjhez menni)

2019. júl. 29. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!