Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El fogom veszíteni a barátnőme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El fogom veszíteni a barátnőmet ha kopasz leszek?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy veszem észre, hogy ritkul a hajam a fejem tetején. Hajjal még most nem nézek ki rosszul, de ha nem lesz akkor garantálni merem, hogy kategóriákkal csúnyább leszek.

A barátnőmmel nemrég jöttem össze, és félek, hogy ha egy év múlva már kopasz leszek akkor nem fogok már neki tetszeni. Nyilván, addig még közbejöhet más is, de akkor is bosszant, mivel még csak 22 vagyok, és ez jelentősen le fogja rontani az esélyeimet a jövőben.



2019. júl. 29. 15:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret, pont nem fogja érdekelni a séród, nem a hajadba szeretett bele, gondolom.

Am van hajbeültetés, mint opció.

2019. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeret, a kopaszodás miatt nem fog otthagyni, ráadásul te nem is tehetsz róla. Nem vagy ezzel a problémával egyedül.
2019. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Te otthagynád, ha kopaszodna?
2019. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%

> Te otthagynád, ha kopaszodna?

Férfiaknál, főleg magasabb tesztoszteronszint mellett a kopaszodás természetes. Nőknél nem.

Mielőtt mindenki állat módjára elkezdené lepontozni a válaszomat, nem azt mondom, hogy el kell hagyni egymást ezért vagy azért. De ne hasonlítsunk már egy tök természetes folyamatot egy betegséghez.

2019. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mint előttem is írták, ha tényleg szeret, akkor ez nem lehet probléma, ahogy mélyül a kapcsolat, a külsőségek eltörpülnek.


Mindemellett viszont hozzá kell tennem, hogy attól, hogy kopasz leszel, nem leszel csúnyább. Rajtad múlik, hogy szégyelled és takargatod (tehát ez a pár ritka hajszálat ápolgató, oldalról felülre fésülő ember leszel-e), vagy büszkén beleállsz és leborotválod az egészet, az "imidzsed" részévé teszed. Ha kopaszodsz, feltételezem, hogy szakállad viszont erős. Esetleg ki lehet próbálni a szakáll növesztését is. Nézd meg a Bikini gitárosát, Lukács Petát. Hosszú haja volt, elkezdett ritkulni, rövid lett. Tovább ritkult, leborotválta, szakállat növesztett. Még menőbb is lett, mint volt.


Jó sokat hadováltam. A lényeg, hogy ne takargasd és szégyelld egy tulajdonságodat, hanem állj bele, és ez a magabiztosság automatice rohadt vonzó lesz mindenki számára.

2019. júl. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Derwer ***** válasza:
100%

Még egyetemen kezdtem el kopaszodni, kb 22 évesen. Egy ideig fusztrált, de tényleg el kell fogadni, meg kell békélni vele és kész. Egyre rövidebbre kell vágni aztán kész.


Amúgy nekem is úgy tűnik - meg a feleségemnek is -, hogy sok hullott, sok hullik. De még így 9 év távlatában se fogyott el teljesen. Mostmár azér tszurkol az asszony, hogy fogyjon el, aztán nincs vele gond. :D

2019. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Valakinél gyorsabb, valakinél lassabb, de az szinte biztos, hogy nem jövő nyárra fogsz megkopaszodni. Azt meg senki nem gondolhatja komolyan, hogy a párja 5-10-20 ... év múlva is ugyanúgy fog kinézni. (gondolj bele, nem is olyan sokára őszülni is fogsz. Meg ő is. Meg a mellei is lógni kezdenek. stb.)


Amúgy azt írod, már láthatóan ritkulgat a séró. Ha nagyon a zsánere lenne a dús hajzat, szerintem nemigen jöttetek volna össze.


Amúgy meg sok minden megoldható. Ahogy #5 is írta, úgy is hozzá lehet állni, hogy ez van, hozzuk ki ebből a maximumot.


#4, tök mindegy, hogy természetes úton, vagy betegségtől, az alapkérdés ugyanaz: tetszene-e a párod, ha valamilyen okból elfogyna a haja.

2019. júl. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Eléggé fiatal vagy a kopaszodáshoz, szóval jól tennéd ha kivizsgáltatnád magad, ugyanis ez lehet:


-Hiánybetegség tünete

-Pajzsmirigy elégtelenség tünete

-Vashiány

-Rossz fog, góc

-Pszichoszomatikus eredetű(lelki ok, pl erőtlenség, alárendeltség)


És még sok más, szóval a helyedben nem törődnék bele ilyen könnyen.

2019. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10%

Persze ilyenkor jön a "senki nem gondolja, hogy 5-10 év múlva ugyanúgy fog kinézni a párja", de ha egy nőt megcsal a férje, akkor az első gondolat, hogy "biztos meghízott". Mintha a külső megváltozása nem csak ok, de egyenesen engedély lenne a félrelépésre/elhagyásra.


Szerintem amúgy nem gáz. A nők általában nem olyan felületesek, mint a férfiak.

2019. júl. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát, szerintem elmegyek azért kiderítem, hátha áll a háttérben valami. A ricinust is kipróbálom, talán segít.

Egyébként láthatóan ritkulgat, de csak ha úgy esik rá a fény. Mindig is ritkább volt, de most mintha picit jobban látszana. Neki pedig a dús haj a zsánere, mivel még nem vagyunk együtt régóta szerintem csak simán nem figyelt fel rá. Később írok még részletesebben, csak most kevés az időm.

Így néz ki most.

2019. júl. 29. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!