Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez sztem csak én fújom fel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez sztem csak én fújom fel és esik rosszul?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyunk együtt a barátommal, elég félénk minden téren, beleértve a szexben is. De mostanra minden rendben lett, belejött, segítettem neki sokat, a szex is csodálatos vele, annyi, hogy ő ragaszkodik a gumihoz, mondom engem ez a része nem zavar.

Viszont amit ma kaptam, kicsit szarul esett tőle. Benne vagyunk nagyban a dologban, mikor a fülembe súgja, hogy nincs nála gumi. Jó, mondom, itt van egy köpésre a spar, tényleg max 6 perc alatt megjárta volna. Erre beszól egy ilyet, de tök unottan, hogy most ezért menjek csak le, különben is mostanában úgyis sokat csináltuk. Na most elmondom, hogy 3 napja jöttünk vissza Bacsiról (3 napot voltunk lent, abból 2x szexeltünk), most 3 napja nem is találkoztunk, mert sok intézni valóm volt. És 3 nap nem találkozás után benyögni egy ilyet friss kapcsolatnál sztem elég gáz. Utána mondta, hogy máshogy is ki tudjuk elégeténi egymást. Az OK, csakhogy nekem ezután a beszólás után mindentől elment a kedvem és hazaküldtem.

Azt ne írjátok, hogy biztos mással is van, mert több közös ismerősünk is van, tudnék róla. Meg nagyon szerelmes belém és érzem is, puszilgat, csókolgat, ölelget, hogy így nem tudná senki megjátszani magát. Meg amúgy is kb 1 héten min. 4 napot találkozunk, de van hogy 5x is. Most volt kicsit kevesebb a megszokottnál 1 nappal. Barátnőm azt tanácsolta tegyem kicsit féltékennyé, járjak még kihívóbban, menjek el bulizni a barátnőimmel, hagy legyen kicsit féltékeny, ha már megkapott, lehet ez beválna.

Szerintetek ez mi volt meg alapból miért nem készült gumival? Ő 26 éves, tombolnia kéne a hormonnak ilyen korban, én vagyok a jóval idősebb 34 éves, de őt ez egyáltalán nem zavarja, mert külsőleg kb 25nek nézek ki.

Szóval mi lehetett a probléma ma szerintetek?



2019. júl. 30. 21:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán lustaság. Nem volt kedve lemenni gumit venni.
2019. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mivan? 😆
2019. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Basszus, csak ilyen lusta pillanata volt. Nehogy már 34 évesen a barátnőd hülyeségére hallgass. Elbaxol mindent. Bár, már elkezdted egyedül is...
2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy 34 éves vagy, 16 évesek szintjén állsz.
2019. júl. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamiért élvezik a jányok, hogy ilyen teszetosza kis buz1kat szednek fel, akiket folyamatosan instruktálni kell aztán meg megy a sírás, hogy pár hónap alatt a fejükre nő.
2019. júl. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

Az a probléma, hogy gyorsan elszállt a kisfickód egója.

A rossz hír, hogy ezt magadnak köszönheted.

A jó hír, hogy van megoldás.

2019. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Utolsó

Mivel köszönhetem magamnak?

Milyen megoldás lehetne erre?

2019. júl. 30. 21:54
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé felfújtad ezt a dolgot. Ami nekem még kevésbé szimpatikus az a játszadozás. Ha a csajom féltékennyé akarna tenni egy másik férfival, hagynám, mosolyogva végig nézném, ahogy saját magát alázza meg egyre jobban, aztán kiraknám. 34 évesen már nem duzzogni kell, hanem megbeszélni a dolgokat értelmes felnőtt módjára. Ez még a mai 18 éveseknek is megy.
2019. júl. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%

Amúgy annyira szexelni akartál, te miért nem tudtál óvszerrel készülni? Nem csak a pasi vehet manapság óvszert.

A nők is szoktak. Mikor utolsó előtti nap mentem át az East Festre Mezőtúrra, még itthon egy csaj a boltban előttem vett két dobozzal.

2019. júl. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Félre ne essék, én nem pasizni akarok, csak kicsit vegye már észre magát. Így is vártunk a szexel 2 hónapot, szóval mégcsak nem is az, hogy könnyen odaadtam volna magam neki. Ha meg megbeszélném vele a dolgokat, akkor duzzogásnak fogná fel, mert sajnos sok dolog miatt kellett szólnom már neki, hogy ez nem tetszett, kicsit sok a korkülönbség és ez sok helyen kiütközik sajnos, ezek szerint a mai szituban is.
2019. júl. 30. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!