Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől függ, hogy egy nő max....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől függ, hogy egy nő max. Csak pár éves korkülönbséget tud elképzelni, vagy akár 15-20 évest is? (Direkt szélsőségeket írtam most)

Figyelt kérdés
Találkoztam normális és "nem normális" nőkkel is mindkét kategóriából, szóval nem mondom hogy csak az egyik lehet jó vagy a másik. Csak kíváncsi vagyok ez hogy alakul ki.
2019. júl. 31. 12:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, hogy min múlik, de a tapasztalatom az, hogy ez már egészen korán, kamaszkorban kialakul a nemi éréssel együtt. Nekem legalábbis már középiskolában voltak olyan osztálytársaim, akik kifejezetten a (jóval) idősebb férfiakhoz vonzódtak. Az szerintem elég ritka, hogy valaki mindig a korabeliekhez vonzódik, aztán egyszer csak hirtelen lesz egy 20 évvel idősebb párja. Nem lehetetlen, de a tapasztalataim szerint ez ritka.
2019. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéni értékrendjétől.
2019. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A helyzet adja.
2019. júl. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem is a helyzettől függ ez. Nekem inkább az a fura, hogy valaki ki tudja jelenteni magáról, hogy én csak 1-2 év korkülönbséget tudok elképzelni, valaki meg azt, hogy én csak 10-12 évet.

Nekem volt már velem egyidős párom, volt 3 évvel idősebb, 7 évvel idősebb, 1 évvel fiatalabb. Nem lehet ezt előre tudni.


Én látatlanban azt preferálom, hogy a férfi legyen az idősebb, mondjuk max. 7-8 évvel. De lehet, hogy legközelebb olyanba fogok beleszeretni aki 9 évvel idősebb nálam. Nyílván nem lesz a kora kizáró ok, amiért nem fér bele az én előre meghatározott kategóriámba.


Még annyit tennék hozzá, hogy azért legyen a férfi idősebb, mert a lányok amúgy is korábban érnek, és én mindig is érettebb voltam a koromnál (egyke vagyok, a gyerekkoromban rengeteget voltam csak felnőttek társaságában). De a korkülönbség mégsem legyen túl nagy, hogy azért tudjunk együtt haladni az életben...család, gyerek, stb.


33N

2019. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
A lányok hamarabb érnek. A fiúk később.
2019. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Úgy, hogy nincs apakomplexusom.
2019. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sokfélék az emberek. Valakinél tényleg a helyzet adja, de valaki meg akkor sem fog engedni, mert ragaszkodik az elveihez. Szóval, az egyéntől függ.
2019. júl. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Elege lesz, hogy nem él olyan luxusban, ahogy a tv-ben látja, ahogy "normális" lenne. Agyal egyet, s azt látja, hogy az értelmesebb ipsék idősebb korukra nagyobb vagyonnal rendelkeznek (nyilván abba nem gondol bele, h ugyanez a manusz fiatalabban ugyanolyan volt, mint most a lány kortársai). Tehát összegezve a pénz és a nagyravágyás....
2019. júl. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokan ezt a pénzre próbálják fogni,pedig egyáltalán nem ez az oka,e párom is atlagkeresetű. A kor csak egy szám ,az számít hogy bánik velem hogy jövünk ki egymással,hasonló nézetek érdeklődés....

mivel lenne jobb ha Csak 2 évvel idősebb tőlem de gyerekes ,komolytalan viselkedésű,ugyis csak ideig óráig tartana.

2019. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
Attól, hogy magának akar társat vagy a társadalmi elvárásoknak akar megfelelni.
2019. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!