Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az gaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az gaz, hogy egy 40 éves férfinek nincs igénye arra, hogy uj autót vegyen, hanem a szülei 30 éves kocsijával jár?

Figyelt kérdés

Felre ne értsetek, nem a legujabb BMV menő, de egyre jobban zavar, hogy a párom egy ilyen szuper autóval "büszkelkedik", mikor egy csomó minden rossz rajta... alig lehet beindítani, rangat alapjaraton, de szerinte ez csodálatos, az ablakmosót nagyon gyakran kell bele tölteni.


Itt nem az autóval van a baj, kerlek ne ezzel gyertek, csak hogy valakinek ennyire nincs igénye. Engem ez zavar. Es nem munkanélküli, atlagosan keres.



2019. aug. 2. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Megmondom őszintén, nem gáz.

Az autó nem státusszimbólum. Ha gurul, francnak kellene újba beruházni.

Nőként mondom ezt.

Nekem eddig többnyire jobb kocsijaim voltak, mint a pasijaimnak. Ha meg újat vettünk, azt együtt tettük. Nem ezen múlt egyszer sem a párkapcsolat.

2019. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%

Ha pl. a szülőknek már nincs érvényes vezetői engedélyük, tehát csak a gyerekük tudná használni az autót, amit viszont eladni nem akarnak, mert mondjuk 30 éve újonnan vették, akkor megérteném a kötődést. Ez a család történelmének része. Ebben az esetben viszont az is elvárható lenne, hogy hozza stabil, üzembiztos állapotba, és azt próbálja minél tovább fenntartani.

Én még ekkor sem használnám napi szinten azt az autót, max. hétvégente járatnám meg, kirándulnék vele, nosztalgiából.


Egyébként szerintem a BMW már egyáltalán nem menő. Kis túlzással minden második autó L, M, N, P vagy R betűvel kezdődő, lehetőleg fekete, nagyfelnis, lefóliázott, sportkipufogós tüdőrákgyár, propellerrel az orrán-farán, ami garantáltan nem éri meg a következő műszaki vizsgát... De legalább így mindig frissül a felhozatal... :)

Egyébként szépek a BMW-k, csak a fentebb említett okok miatt mára a szememben nulla presztízzsel bírnak.

2019. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
nem gáz, 14 éves autóval járok, semmi baja, tudnék venni autót mert van annyi pénzem. nekem jó ez is arra amire kell. a tesómék konkrétan fullosok, 9 éves meg egy 16 éves kocsi, semmi bajuk, szervizelve vannak. ha amúgy lenne a családban 30 éves autó, amivel járhatnék és nem én fizetek utána csak tankolom, én se tartanék saját kocsit:) ha rossz a kocsi, meg kell csinálni vagy csináltatni, aztán visszakettőpadlógáz.
2019. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem gaz :) az auto nekem is csak egy eszköz ami segít hogy ne másfél óra hanem 30 perc alatt érjek Munkába , átszállással lenne a másfél óra...

Nem számít h nem divatos és nem új célnak megfelelő.amig megy addig nem lesz lecserélve divatból

Gondolom a kérdésben szereplő is úgy van vele mint én.

2019. aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

BMW nem BMV.

Megtudhatnám, hogy pontosan milyen autóról van szó? Gyártó és típus.

2019. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!