Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy csak idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy csak idősebb ffi mellett tudom magam elképzelni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kiábrándultam a velem egykorúakból,de nekem még ez a +5+8 év sem elég. Olyan +12-15 év lenne az ideális. Most ismertem meg egy +6 évvel idősebb férfit,de nagyon gyerekesnek érzem őt is,nem hiszem,hogy meg tudja azt adni amire vágyom. Én egy ffi-t akarok aki atyáskodik felettem,irányít,aki tanít,kicsit nevel,nőként tekint rám,de kicsit a lányaként is.

Az,hogy ez így alakult bennem sok oka van,az első nyilván az,hogy apám nem igazán volt jelen az életemben,mint rendes apa. Ez még nem is lett volna gond,mert a korosztályomban kezdtem keresi az igazit,de folyamatosan csalódtam bennük és mindig is bennem volt,hogy ahh bezzeg az idősebb pasik... aztán volt is 1-2 kalandom idősebb ffi-val és hááát nagyon élveztem a dolgot,elmondhatatlan az a rajongás amit tőlük kapok.Nekem erre is szükségem van.

Szóval alakul a +6 éves pasival a dolog,de semmi rajongás,semmi ilyesmi....


2019. aug. 3. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Társadalmilag elfogadottabb, de amúgy nem normális, hogy 18 felett valaki életkora a meghatározó. Ha neked nem okoz problémát, akkor viszont nem gáz, mivel úgy életed az életed, ahogy akarod.
2019. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első körben keress egy pszichológust. Nem trollkodni akarok, tényleg kellene. Te nem partnert keresel, hanem egy apukát, amiből kb. az lesz, hogy találsz egy olyan pasit, aki majd irányítani akar, birtokolni és tanítgatni. Ami az elején még oké, hiszen erre vágytál, hurrá. De te közben fel fogsz nőni, rájössz, hogy te is egy egyéniség vagy, akinek saját gondolatai vannak. A pótapukád pedig azt a gyámoltalan kislányt szeretné tovább maga mellett tudni, akit megismert. A kapcsolat kimenetele sokféle lehet, de egyik sem annyira vidám.
2019. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!